Povezane vesti

(Video): "Blic" pronašao Romanu Panić u centru grada kako pije rakiju u kafiću: "Uzbuđena sam, još traje euforija, a tek…

(Video): "Blic" pronašao Romanu Panić u centru grada kako pije rakiju u kafiću: "Uzbuđena sam, još traje euforija, a tek…

Blic 11.08.2020
Pevačica Romana Panić stigla je danas u Beograd iz Australije, a za "Blic" je otkrila kako se oseća nakon svega po povratku u Srbiju. Romana je, naime, sedela u centru Beograda u jednom lokalu u kome je pila rakiju. Pevačica je pred našom kamerom… »
(Video) Osušila se: Romana Panić deportovana u Srbiju i prva slika iz kafića u Beogradu odaje kako se oseća

(Video) Osušila se: Romana Panić deportovana u Srbiju i prva slika iz kafića u Beogradu odaje kako se oseća

Blic 11.08.2020
Romana Panić stigla je danas u Beograd iz Australije. Romana je deportovana, a odmah po dolasku u srpsku prestonicu objavila dve fotografije iz kafića, uz komentar: - Gde god da krenem taj grad me prati, Beograd moj sebi me vrati. Primetno je da je… »
Romana rakijom nazdravila slobodu! Čim je stigla u Beograd udarila po žestini, a onda svratila i do bankomata?

Romana rakijom nazdravila slobodu! Čim je stigla u Beograd udarila po žestini, a onda svratila i do bankomata?

Kurir 11.08.2020
Pevačica Romana Panić je puštena slobodu nakon skandala da je opljačkala bankomat sa svojim emotivnim partnerom. Panićeva je stigla u Srbiju, a sreću što se nalazi u svojoj zemlji nije mogla da sakrije. Panićeva je odmah po dolasku u Beograd… »
Tek ću sve da ispričam! Prva izjava Romane Panić: Zar ne vidite da mi je lepo? A evo što je rekla o pljački (kurir TV)

Tek ću sve da ispričam! Prva izjava Romane Panić: Zar ne vidite da mi je lepo? A evo što je rekla o pljački (kurir TV)

Kurir 11.08.2020
Pevačica Romana Panić deportovana je u Beograd, a danas je u jednom kafiću u Beogradu uživala i pila kafu. Pevačica je otkrila kako se oseća po povratku, a onda kratko prokomentarisala sve što se dešavalo protekli period. - Zar ne vidite da mi je… »
Romana Panić stigla u Beograd! Evo kako izgleda pevačica i šta je prvo uradila u prestonici (foto)

Romana Panić stigla u Beograd! Evo kako izgleda pevačica i šta je prvo uradila u prestonici (foto)

Kurir 11.08.2020
Romana Panić deportovana je iz Brizbejna, pošto je 1. avgusta puštena iz zatvora, gde je bila na robiji od 25. juna zbog pljačkanja bankomata. Pevačica se oglasila na društvenoj mreži gde je postavila fotografiju iz Beograda. "Gde god da krenem taj… »

Vesti dana »