Povezane vesti
Vučić: Ponovno raskopavanje Trga Republike nije potrebno
Danas 11.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da ponovno raskopavanje Trga Republike u Beogradu nije potrebno, kao ni šine za tramvaje na toj lokaciji. Komentarišući pisanje lista Politika da će Trg Republike naredne godine ponovo biti raskopan kako… »
Vučić: Razvoj Beograda je neophodan, raskopavanje Trga i sečenje Košutnjaka ne (video)
Mondo 11.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je rad vlasti u prestonici. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je rad vlasti u prestonici Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je razvoj Beograda neophodan, ali da smatra… »
Vučić obišao radove na savskom trgu: Razvoj Beograda neophodan, raskopavanje i seča šuma ne
Kurir 11.08.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je razvoj Beograda neophodan, ali da smatra da nije potrebno nikavo dalje raskopavanje Trga republike, postavljanje šina, niti sečenje šuma na Košutnjaku. View this post on Instagram "Ovo će… »
Vesti dana »
Vučić: Bićemo jedna od vodećih zemalja u Evropi po privrednom rastu u narednih pet godina
RTS pre 26 minutajoš 31 povezana
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji sa preko 32.000 prijava u prva tri dana
Naslovi.ai pre 22 minutajoš 31 povezana
CIVICUS Monitor: Ocena građanskog prostora u Srbiji, sa "opstruiranog", pala na nivo "pod represijom"
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 16 povezanih





