Povezane vesti

Plašila sam se da će uraditi to, nije prvi put! Tanja Savić uplakana progovorila o mužu i deci! Pokrenut sudski postupak

Plašila sam se da će uraditi to, nije prvi put! Tanja Savić uplakana progovorila o mužu i deci! Pokrenut sudski postupak

Mondo 12.08.2020
Pevačica je na mukama već nekoliko meseci jer ne može da vidi i čuje svoje sinove, koje je njen suprug Dušan Jovančević, kako ona kaže, u aprilu bez njenog znanja odveo u Australiju. Pevačica je na mukama već nekoliko meseci jer ne može da vidi… »
Moja deca ne smeju da se nasmeju kad vide svoju mamu...: Reči Tanje Savić koje kidaju srce

Moja deca ne smeju da se nasmeju kad vide svoju mamu...: Reči Tanje Savić koje kidaju srce

Večernje novosti 12.08.2020
TANjA Savić (35) otkrila je kroz šta prolazi nakon što je njen muž Dušan Jovančević njihove sinove, navodno bez znanja pevačice, odveo u Australiju. Kaže, na licima svoje dece vidi da ne smeju da se osmehnu svojoj majci. - Tačno im vidim onaj… »
Država odlučila da pomogne pevačici: Vratićemo Tanji Savić sinove, Dušan nema pravo da joj oduzme decu!

Država odlučila da pomogne pevačici: Vratićemo Tanji Savić sinove, Dušan nema pravo da joj oduzme decu!

Mondo 12.08.2020
Ministarstvo pravde pomaže pevačici! Ministarstvo pravde pomaže pevačici! Pevačica Tanja Savić na mukama je već nekoliko meseci jer ne može da vidi i čuje svoje sinove, koje je njen suprug Dušan Jovančević, kako ona kaže, u aprilu bez njenog… »
"Užas, dno: Dna!" Pevačice na nogama zbog Tanje Savić, ne žele da ćute

"Užas, dno: Dna!" Pevačice na nogama zbog Tanje Savić, ne žele da ćute

Blic 12.08.2020
Brojne kolege sa estrade pružile su podršku pevačici Tanji Savić, čiji je muž Dušan Jovančević još u aprilu ove godine odveo njihove sinove u Australiju, a odnedavno joj zabranio i da se sa njima čuje putem Vibera. - Odnos muža i žene nikako… »
Ivica Dačić pomaže Tanji Savić da vrati sinove: Muž nema pravo da joj oduzme decu!

Ivica Dačić pomaže Tanji Savić da vrati sinove: Muž nema pravo da joj oduzme decu!

Telegraf 12.08.2020
Pevačica je nakon višemesečne borbe odlučila da ceo slučaj prijavi nadležnim organima i policiji. Pevačica Tanja Savić na mukama je već nekoliko meseci jer ne može da vidi i čuje svoje sinove, koje je njen suprug Dušan Jovančević, kako ona… »
Tanja Savić prijavila policiji otmicu svojih maloletnih sinova!

Tanja Savić prijavila policiji otmicu svojih maloletnih sinova!

Svet plus 12.08.2020
Pevačica Tanja Savić prijavila je policiji u Srbiji i Australiji otmicu svojih maloletnih sinova Maksima i Đorđa i to nekoliko meseci nakon što ih je njen suprug Dušan Jovančević odveo na drugi kontinent, a zatim im zabranio svaki kontakt s… »
Dačić pomaže pevačici: Vratićemo Tanji Savić sinove, uključili smo i Ministarstvo pravde

Dačić pomaže pevačici: Vratićemo Tanji Savić sinove, uključili smo i Ministarstvo pravde

Večernje novosti 12.08.2020
PEVAČICA Tanja Savić na sve načine pokušava da vrati decu, a sada joj u tome pomaže i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Ona je prijavila policiji potez supruga Dušana Jovančevića, koji je njihove sinove Maksima i Đorđa bespravno odveo u… »

Vesti dana »