Povezane vesti

Milicu su tražili po celom Smederevu danima, a onda je njeno telo pronađeno na porodičnom imanju

Milicu su tražili po celom Smederevu danima, a onda je njeno telo pronađeno na porodičnom imanju

Telegraf 12.08.2020
Telo je pronašao suprug. Milica Jakovljević (20), majka trogodišnjeg deteta, koja je nestala pre nešto više od 20 dana u selu Osipaonica kod Smedereva, pronađena je preminula. Iako su ovu mladu ženu tražili po celom gradu, pa i šire, njeno telo… »
"Bebo moja, kad bi znala koliko sam te: Tražio..." Suprug Milicu pronašao obešenu o drvo u dvorištu nakon nekoliko dana…

"Bebo moja, kad bi znala koliko sam te: Tražio..." Suprug Milicu pronašao obešenu o drvo u dvorištu nakon nekoliko dana…

Blic 12.08.2020
"Ne mogu ni da zamislim da te nema, teško ću bez tebe, ne mogu stvarno da izdržim sve ovo, samo kad bi znala koliko dana sam te tražio, koliko noći neprespavanih, koliko dana ne mogu da jedem. I zašto baš ja da vidim na koji način si sebi oduzela… »
"Zbogom, bebi": Milica je pre nestanka poslala poruku suprugu, tragali su za njom danima, a onda je on pronašao njeno telo u…

"Zbogom, bebi": Milica je pre nestanka poslala poruku suprugu, tragali su za njom danima, a onda je on pronašao njeno telo u…

Blic 12.08.2020
Dok je trajala potraga za Milicom Jakovljević iz sela Osipaonica kod Smedereva po selu i okolnim mestima, njen suprug je ispričao da mu je jutro pre nego što je otišla iz kuće poslala poruku na Fejsbuku: "Zbogom, bebi". Potraga za nestalom Milicom… »
Fališ mi bebi: Suprug Jovan se ovim rečima oprostio od Milice foto

Fališ mi bebi: Suprug Jovan se ovim rečima oprostio od Milice foto

Kurir 12.08.2020
Milica J. (20) iz sela Osipaonica kod Smedereva, nađena je mrtva u svom dvorištu, a kako se saznaje, ona se obesila o orah. Potraga za devojkom trajala je danima, ali se nažalost završila tragično. Njen suprug Jovan J. oprostio se na Fejsbuku tako… »
Miličin suprug objavio još pre 15 dana da mu je žena mrtva! Evo šta je tada napisao

Miličin suprug objavio još pre 15 dana da mu je žena mrtva! Evo šta je tada napisao

Mondo 12.08.2020
Mediji su objavili danas da je Milica Jakovljević čiji je nestanak prijavljen 23.jula pronađena mrtva. Međutim, njen suprug je još 27.jula na Facebooku napisao "Bebo moja , počivaj u miru." Mediji su objavili danas da je Milica Jakovljević čiji je… »
Stravičan epilog potrage: Nestalu Milicu pronašao suprug obešenu o orah

Stravičan epilog potrage: Nestalu Milicu pronašao suprug obešenu o orah

Kurir 12.08.2020
Potraga za nestalom Milicom J. (20) iz sela Osipaonica kod Smedereva, koja je trajala od ponedeljka, na žalost je okaončana tragično. Telo nastradale pronašao je njen suprug, obešenu o orah u dvorištu porodične kuće. Podsetimo, Milica J. 20 iz… »
Poslednja javna objava na fejsbuku: Evo šta je Milica koja je pronađena obešena u martu objavila (foto)

Poslednja javna objava na fejsbuku: Evo šta je Milica koja je pronađena obešena u martu objavila (foto)

Večernje novosti 12.08.2020
POSLEDNjU javnu objavu Milica Jakovnjević koja je pronađena obešena nedaleko od porodične kuće u Smederevu, imala je u martu mesecu ove godine. Ona je tada postavila fotografiju sa suprugom koji je za Novosti govorio o njenom nestanku. Fotografiju… »
Suprug Milice (20) koja se obesila neutešan: Bebo, zašto baš ja da vidim kako si sebi oduzela život

Suprug Milice (20) koja se obesila neutešan: Bebo, zašto baš ja da vidim kako si sebi oduzela život

Telegraf 12.08.2020
- Svaki minut mislim o tebi, suze mi same idu. Ne mogu ni da zamislim da te nema, teško ću bez tebe, ne mogu stvarno da izdržim sve ovo - kaže Jovan. Jovan Jakovljević, suprug Milice (20) čije je telo pronađeno nadomak porodične kuće u selu… »

Vesti dana »