Povezane vesti

Sanogo: Znam kakvu atmosferu prave zvezdaši! Želimo da oni uživaju

Sanogo: Znam kakvu atmosferu prave zvezdaši! Želimo da oni uživaju

Hot sport 12.08.2020
Fudbaler Crvene zvezde i nepremostiva prepreka u novoj sezoni nacionalnog šampionata Seku Sanogo ne krije zadovoljstvo što je tim na fenomenalan način započeo sezonu – tri pobede, bez primljenog gola. Takođe, snažni vezista ističe da mu nedostaju… »
Sanogo: Zvezda je tim sjajnih igrača i ljudi

Sanogo: Zvezda je tim sjajnih igrača i ljudi

Nova 12.08.2020
Seku Sanogo, fudbaler Crvene zvezde, prezadovoljna je što je klub sa "Rajka Mitića" sezonu počeo sa tri pobede i bez primljenog gola (Novi Pazar 3:0, Radnički 3:0, Mačva 3:0). “Sjajno smo počeli sezonu. Sve tri utakmice u prvenstvu smo pobedili… »
Sanogo: Zadovoljan sam svojom igrom, verujem da mogu mnogo bolje

Sanogo: Zadovoljan sam svojom igrom, verujem da mogu mnogo bolje

Sportski žurnal 12.08.2020
Sanogo je zadovoljan početkom sezone crveno-belih, koji imaju sve tri pobede u Super ligi Srbije bez primljenog gola. Fudbaler iz Obale Slonovače Seku Sanogo rekao je danas da je zadovoljan svojom igrom u Crvenoj zvezdi, ali da veruje da može mnogo… »
Sanogo podiže euforiju: Mogu mnogo bolje

Sanogo podiže euforiju: Mogu mnogo bolje

Mozzart sport 12.08.2020
„Tim mi mnogo pomaže“, poručio iskusni vezista. Imaju razloga za zadovoljsto navijači i igrači Crvene zvezde posle dobrih rezultata na početku nove sezone. Tri identične pobede od 3:0 podigle su nivo samopouzdanja i optimizma svima u Ljutice… »
Sanogo ima dobre vesti za Zvezdaše: Rastemo iz dana u dan, mogu još bolje, a tim će biti efikasniji!

Sanogo ima dobre vesti za Zvezdaše: Rastemo iz dana u dan, mogu još bolje, a tim će biti efikasniji!

Mondo 12.08.2020
Tri dobre partije na početku sezone u Superligi kao da su bile nedovoljno za Sanoga, pa on priča o još boljim izdanjima. Tri dobre partije na početku sezone u Superligi kao da su bile nedovoljno za Sanoga, pa on priča o još boljim izdanjima… »

Vesti dana »