Povezane vesti

Spusti se, franjo: Tako se ne zaustavlja Sabonis, Arapoviću!

Spusti se, franjo: Tako se ne zaustavlja Sabonis, Arapoviću!

Mondo 12.08.2020
Nabrajati šta je Ivković u međuvremenu osvojio bilo bi neprijatno, kao kada Arapović nabraja zašto je izbačen, pa citira Dudine reči: "Šta će nam, bre, taj ustaša". Nabrajati šta je Ivković u međuvremenu osvojio bilo bi neprijatno, kao kada… »
„Duda Ivković me izbacio iz reprezentacije zbog ćirilice, rekao je šta će nam taj ustaša“

„Duda Ivković me izbacio iz reprezentacije zbog ćirilice, rekao je šta će nam taj ustaša“

Vesti online 12.08.2020
Nekadašnji jugoslovenski košarka Franjo Arapović, posle i hrvatski, dao je jedan intervju medijima u domovini u kom je optužio Dušana Dudu Ivkovića da ga je oterao iz reprezentacije Jugoslavije. Arapović se u razgovoru za „Večernji list“… »
Hrvat osuo paljbu po Ivkoviću: Duda me je zvao ustašom i izbacio iz reprezentacije zbog ćirilice

Hrvat osuo paljbu po Ivkoviću: Duda me je zvao ustašom i izbacio iz reprezentacije zbog ćirilice

Večernje novosti 12.08.2020
BIVŠI košarkaški reprezentativac Jugoslavije Franjo Arapović ispričao je kako je ispao iz nacionalnog tima kada je selektor bio Dušan Ivković. Hrvat je bio u timu 1988. godine kada je SFRJ igrala finale Olimpijskih igara u Seulu protiv SSSR i… »

Vesti dana »