Povezane vesti

"Radićemo brzo, kvalitetno i odgovorno" velike investicije: Kinezi ulažu ogroman novac u srpske puteve

"Radićemo brzo, kvalitetno i odgovorno" velike investicije: Kinezi ulažu ogroman novac u srpske puteve

Srbija danas 12.08.2020
"Od prijatelja iz Kine očekujemo prvenstveno dve stvari..." Kineska kompanija "Šandong" zainteresovana je da investira u izgradnju obilaznice sa mostom oko Novog Sada, koji je proglašen projektom od nacionalnog značaja. To je bila i tema današnjeg… »
Novi Sad sa kineskim „Šandongom“ o izgradnji novog mosta

Novi Sad sa kineskim „Šandongom“ o izgradnji novog mosta

Dnevnik 12.08.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sastao se u Gradskoj kući sa predstavnicima kineske kompanije „Šandong“ i sa njima razgovarao o potencijalnoj saradnji i ulaganjima u infrastrukturne projekte u gradu. - Veoma sam zadovoljan sastankom sa… »
Gradonačelnik Vučević sa kineskim "Šandongom" o izgradnji novog mosta

Gradonačelnik Vučević sa kineskim "Šandongom" o izgradnji novog mosta

RTV 12.08.2020
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sastao se u Gradskoj kući sa predstavnicima kineske kompanije "Šandong" i sa njima razgovarao o potencijalnoj saradnji i ulaganjima u infrastrukturne projekte u gradu. "Veoma sam zadovoljan sastankom… »
Vučević: Od prijatelja iz Kine očekujemo dve stvari - poštovanje rokova i visok kvalitet u radu

Vučević: Od prijatelja iz Kine očekujemo dve stvari - poštovanje rokova i visok kvalitet u radu

Kurir 12.08.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sastao se u Gradskoj kući sa predstavnicima kineske kompanije „Šandong“ i sa njima razgovarao o potencijalnoj saradnji i ulaganjima u infrastrukturne projekte u gradu. - Veoma sam zadovoljan sastankom sa… »

Vesti dana »