Povezane vesti
Lihtštajner završio igračku karijeru
Dnevnik 12.08.2020
BERN: Dugogodišnji kapiten fudbalske reprezentacije Švajcarske, Stefan Lihtštajner, saopštio je da završava igračku karijeru. Nekadašnji desni bek Juventusa ima punih 36 godina, a za penziju se odlučio posle sezone u Augzburgu. Počeo je u Grashopersu, a… »
Švajcarac završio karijeru, orlom provocirao na Mundijalu
Nova 12.08.2020
Švajcarski fudbaler Štefan Lihtštajner (36) objavio je da je završio igračku karijeru. Lihtštajner je za reprezentaciju Švajcarske odigrao 108 utakmica i treći je na listi po broju nastupa, iza Hanca Hermana i Alana Gajgera. Tokom karijere je osvojio 17… »
Kraj u 37. Godini: Lihštajner u penziji
Večernje novosti 12.08.2020
NEMA više fudbala. Stefan Lihštajner, bivši kapiten švajcarske reprezentacije, završio je igračku karijeru u 37. godini. Za nacionalni tim je nastupao 108 puta, a u klupskoj konkurenciji je igrao za Grashopers, Lil, Lacio, Juventus, Lacio i Augzburg.… »
Vesti dana »

Vlast danas otvara prugu Novi Sad - Subotica, stanične zgrade u lošem stanju
Radio 021 pre 2 satajoš 61 povezana

Vučić: Tražimo rešenje da katakombe ispod stare železničke stanice u Beogradu predstavimo građanima
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih

Da mu vreme nije – nije! Šta sneg u oktobru predskazuje, znali su naši naši stari – pogledajte
Dnevnik pre 41 minutajoš 155 povezanih

Beograđanin koji je plovio ka Gazi čeka na deportaciju iz Izraela
Južne vesti pre 3 satajoš 24 povezane

Đoković ponovo ispisao istoriju, pa Hrvatu poslao poruku u tri reči! FOTO
B92 pre 31 minutajoš 33 povezane