Povezane vesti

"Ako partizanovcima bude smetalo, žao mi je!" Legenda o povratku iz Zvezde u Partizan

"Ako partizanovcima bude smetalo, žao mi je!" Legenda o povratku iz Zvezde u Partizan

Mondo 13.08.2020
Igor Milanović je na novom početku na klupi crno-belih. Igor Milanović je na novom početku na klupi crno-belih. Igor Milanović, jedan od najvećih vaterpolista u istoriji tog sporta, ponovo je u Partizanu. Posle sezone u Zvezdi, velikan ovog sporta… »
Legendarni as preuzeo Partizan i dobio garancije države: "Imao sam samo jedan uslov!"

Legendarni as preuzeo Partizan i dobio garancije države: "Imao sam samo jedan uslov!"

Sportske.net 13.08.2020
Stanje u klubu je veoma loše u ovom trenutku, a navijači se nadaju da je dolaza Milanovića označio novi početak za Partizan. Vaterpolo klub Partizan dobio je veliko pojačanje na klupi pošto je prvu ekipu preuzeo legendarni as Igor Milanović. On je… »
Milanović za “Novosti”: Vratio sam se u svoju kuću, sa Zvezdom prijateljski rastanak

Milanović za “Novosti”: Vratio sam se u svoju kuću, sa Zvezdom prijateljski rastanak

Večernje novosti 12.08.2020
SVUDA pođi, kući dođi. Tim rečima je Igor Milanović (54) opisao svoj povratak na trenersku klupu Partizana. Nakon šest godina i perioda provedenog u Pro Reku, Galatasaraju i Crvenoj zvezdi, trofejni trener se vratio u tim sa Banjice sa kojim se… »

Vesti dana »