Povezane vesti

Zvali smo je crna rupa bez dna! Kristijan izneo detalje o Staniji!

Zvali smo je crna rupa bez dna! Kristijan izneo detalje o Staniji!

Svet plus 13.08.2020
Zbog nje je imao velike probleme u braku, a sada je odlučio da joj uzvrati još jačom merom! Zvali smo je crna rupa bez dna! Kristijan izneo detalje o Staniji Dobrojević! Ona je jedna slepica obična! Ja kada sam je video u studiju, ja je nisam… »
Kristijan nastavlja rat sa Stanijom: Cela Evropa zna kako je lako leći s njom u krevet! Nisam gajio emocije prema njoj!

Kristijan nastavlja rat sa Stanijom: Cela Evropa zna kako je lako leći s njom u krevet! Nisam gajio emocije prema njoj!

Mondo 13.08.2020
Zakleo se i u decu da je to što govori istina! Spreman je da ide i na poligraf! Zakleo se i u decu da je to što govori istina! Spreman je da ide i na poligraf! Iako su imali izuzetno prisan odnos u rijalitij Farma, budući učesnici Zadruge 4, Kristijan… »
Cela Evropa zna koliko je lako leći s njom u krevet! Nikad nisam imao emocije: Kristijan nastavio rat sa Stanijom! Besan

Cela Evropa zna koliko je lako leći s njom u krevet! Nikad nisam imao emocije: Kristijan nastavio rat sa Stanijom! Besan

Kurir 13.08.2020
Stanija Dobrojević i Kristijan Golubović imali su izuzetno prisan odnos tokom boravka u rijalitiju. Stanija je izvređala Kristijana preko Instagrama, pa je najavila da će ga tužiti, a sada se oglasio i Golubović. "U principu ja sam oženio dve žene… »

Vesti dana »