Povezane vesti

Muž Milice koja se obesila išao na poligraf!Ovo su njegove reči nakon svega,opisao je potresan trenutak kada je pronašao

Muž Milice koja se obesila išao na poligraf!Ovo su njegove reči nakon svega,opisao je potresan trenutak kada je pronašao

Mondo 13.08.2020
Posle velike tragedije kada je Milica Jakovljević (20) pronađena obešena, njen muž je otišao na poligraf, otkrivaju se novi detalji. Posle velike tragedije kada je Milica Jakovljević (20) pronađena obešena, njen muž je otišao na poligraf… »
Prepoznao sam je po belim papučama: Suprug Milice koja se obesila opisao trenutak kada je pronašao - jezivo

Prepoznao sam je po belim papučama: Suprug Milice koja se obesila opisao trenutak kada je pronašao - jezivo

Večernje novosti 13.08.2020
Suprug Milice Jakovljević (20) koja je sebi oduzela život, ispričao je kako je izgledala potraga za njom i trenutak kada je pronašao suprugu. - Majci se učinilo da je videla nešto u šumici na imanju. Nismo odmah posumnjali. Kada sam prišao… »
Muž Milice koja se obesila morao na poligraf: Mnogi su rekli da nije za mene, ali ja sam je voleo

Muž Milice koja se obesila morao na poligraf: Mnogi su rekli da nije za mene, ali ja sam je voleo

Telegraf 13.08.2020
Veruje se da se Milica ubila istog jutra kada je i nestala. Potraga za nestalom Milicom Jakovljević (20), iz sela Osipaonica kod Smedereva, okončana je tragično. Miličino telo nađeno je šest dana nakon nestanka, nadomak porodične kuće, na imanju… »
Misteriozno samoubistvo majke trogodišnjeg deteta: Poznanici sumnjaju da iza svega stoji njen suprug, a on im odgovara…

Misteriozno samoubistvo majke trogodišnjeg deteta: Poznanici sumnjaju da iza svega stoji njen suprug, a on im odgovara…

Blic 12.08.2020
Otkako je telo Milice Jakovljević, nakon nekoliko dana potrage, pronađeno obešeno u drvo u ekonomskom delu dvorišta porodične kuće u kojoj je živela, njen suprug Jovan neprestano objavljuje tužne pesme i njihove zajedničke fotografije, a meštani… »

Vesti dana »