Povezane vesti

Jeremićev saradnik se sramno brani: Jovanović tvrdi da su snimci u kojima vređa montaža, njegovi bivši saborci kažu da je…

Jeremićev saradnik se sramno brani: Jovanović tvrdi da su snimci u kojima vređa montaža, njegovi bivši saborci kažu da je…

Blic 13.08.2020
Bivši potpredsednik Narodne stranke Nikola Jovanović sramno se vadi da su snimci obelodanjeni na društvenim mrežama, u kojima govori o tome da prelazi u SSP i vređa na nacionalnoj osnovi Vuka Jeremića - "montirani kafanski razgovori". Tajno… »
Oglasila se Marinika Tepić o vređanju Jeremićevog doskorašnjeg saradnika koji je rekao da bi ona bila "k****" na biciklu"

Oglasila se Marinika Tepić o vređanju Jeremićevog doskorašnjeg saradnika koji je rekao da bi ona bila "k****" na biciklu"

Blic 13.08.2020
"Ne mogu da komentarišem šta ko kaže kaže u kafani", navodi potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić, osvrćući se na snimak koji se danas pojavio na društvenim mrežama, a u kome je vređa doskorašnji funkcioner Narodne… »
Nastavlja se saga: Na novom snimku Nikola Jovanović vrbuje "narodnjake" da pređu kod Đilasa, i vređa Mariniku Tepić: "bila…

Nastavlja se saga: Na novom snimku Nikola Jovanović vrbuje "narodnjake" da pređu kod Đilasa, i vređa Mariniku Tepić: "bila…

Blic 13.08.2020
Bivši potpredsednik Narodne stranke Nikola Jovanović vrbuje članstvo te stranke da pređe u Stranku slobode i pravde (SSP) Dragana Đilasa. Upravo to se čuje se na trećem po redu snimku koji se pojavio danas na Jutjubu, ali se isto tako čuju i… »
Aleksić: Šokiran sam rečima Jovanovića, to nije jezik odgovornih ljudi

Aleksić: Šokiran sam rečima Jovanovića, to nije jezik odgovornih ljudi

N1 Info 13.08.2020
"Ja sam sa tim čovekom mnogo puta sedeo i razgovarao. Čujem njegov glas i ne mogu da kažem je to montirano. Meni je teško da komentarišem sve to, pogotovo stvari koje se odnose na nečije prezime ili nečije pretke. To zapravo nije jezik kojim bi… »
Aleksić šokiran onim što je izgovorio Jovanović o Vuku Jeremiću

Aleksić šokiran onim što je izgovorio Jovanović o Vuku Jeremiću

Danas 13.08.2020
U SSP bez komentara o Jovanoviću, u NS zaprepašćeni „Potpuno sam šokiran onim što sam čuo da je izgovorio moj bivši kolega Nikola Jovanović o Vuku Jeremiću“, kaže za Danas Miroslav Aleksić, potpredsednik Narodne stranke. Kako ističe naš… »
"Montirani razgovori": Bivši saradnik Vuka Jeremića o tajnom snimku

"Montirani razgovori": Bivši saradnik Vuka Jeremića o tajnom snimku

Blic 13.08.2020
Neću da komentarišem montirane kafanske razgovore, rekao je Nikola Jovanović, doskorašnji potpredsednik Narodne stranke i blizak saradnik Vuka Jeremića. On je tako odgovorio na pitanje "Danasa" o snimku koji kruži društvenim mrežama i u kome on… »
Jovanović o tajnom snimku: Montirani kafanski razgovori

Jovanović o tajnom snimku: Montirani kafanski razgovori

Danas 13.08.2020
Doskorašnji potpredsednik Narodne stranke o prisluškivanom razgovoru koji je dospeo u javnost Neću da komentarišem montirane kafanske razgovore, rekao je za Danas Nikola Jovanović, dojučerašnji potpredsednik Narodne stranke, odgovarajući na… »
Svi su mi rekli: Beži od tog Pozderca! Na Tviteru objavljen razgovor Nikole Jovanovića u kojem priča o Jeremiću

Svi su mi rekli: Beži od tog Pozderca! Na Tviteru objavljen razgovor Nikole Jovanovića u kojem priča o Jeremiću

Večernje novosti 13.08.2020
NEMA tog čoveka koji mi nije rekao: "Beži od tog Pozderca" - to kaže Nikola Jovanović, doskorašnji potpredsednik Narodne stranke, u razgovoru čiji se audio-snimak pojavio na "Tviteru". Snimak počinje tako što Jovanović kaže sagovorniku da će mu… »

Vesti dana »