Povezane vesti

Dačić: Nema dana da se ne vidim ili ne čujem s Vučićem

Dačić: Nema dana da se ne vidim ili ne čujem s Vučićem

Politika 13.08.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) i šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je danas da su on i stranka koju vodi spremni da, u interesu političkog i državnog jedinstva Srbije, nastave saradnju sa predsednikom države Aleksandrom… »
Dačić: Spremni za nastavak saradnje sa Vučićem, nema dana da nismo u kontaktu

Dačić: Spremni za nastavak saradnje sa Vučićem, nema dana da nismo u kontaktu

N1 Info 13.08.2020
Predsednik Socijalističe partije Srbije (SPS) i šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je da su on i stranka koju vodi spremni da, u interesu političkog i državnog jednistva Srbije, nastave saradnju sa predsedikom države Aleksandarom Vučićem… »
"Nema dana da se ne čujemo" Dačić o vladi sa SNS: Ostavite Vučiću i meni da to rešimo

"Nema dana da se ne čujemo" Dačić o vladi sa SNS: Ostavite Vučiću i meni da to rešimo

Press 13.08.2020
Odluku o tome da li će SPS biti i u narednoj vladi doneće Aleksandar Vučić i njegova stranka, kaže predsednik SPS Ivica Dačić, istakavši da je SPS spreman na nastavak saradnje sa SNS u novoj vladi. Foto:blic Upitan o navodima da će SPS u novoj… »
Dačić: Ostavite meni i Vučiću da rešimo pitanje učešća SPS u budućoj vladi Srbije

Dačić: Ostavite meni i Vučiću da rešimo pitanje učešća SPS u budućoj vladi Srbije

Danas 13.08.2020
Ministar inostranih poslova i lider Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da će o učešću SPS u budućoj vladi Srbije u narednih petnaestak dana odlučiti „Aleksandar Vučić i njegova stranka” kao pobednici izbora, a… »
Dačić: Nema dana da nismo u kontaktu sa Vučićem

Dačić: Nema dana da nismo u kontaktu sa Vučićem

Nova 13.08.2020
Predsednik Socijalističe partije Srbije (SPS) i šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je danas da su on i stranka koju vodi spremni da, u interesu političkog i državnog jednistva Srbije, nastave saradnju sa predsedikom države Aleksandarom… »
Dačić o novoj vladi: Ostavite Vučiću i meni da to rešimo

Dačić o novoj vladi: Ostavite Vučiću i meni da to rešimo

Telegraf 13.08.2020
Na pitanje kada se poslednji put čuo sa Vučićem, Dačić je rekao nema dana u poslednjih osam godina a da nisu imali kontakt. Odluku o tome da li će SPS biti i u narednoj vladi doneće Aleksandar Vučić i njegova stranka, kaže predsednik SPS Ivica… »

Vesti dana »