Povezane vesti

MUP demantuje Bulatovića: Oružje oduzeto zbog prekršaja

MUP demantuje Bulatovića: Oružje oduzeto zbog prekršaja

Nova 13.08.2020
Komandir policijske stanice u Šidu Radoslav Lakić demantovao je danas tvrdnje potpredsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Dejana Bulatovića da mu je policija oduzela oružje i oružni list bez pravnog obrazloženja, saopštilo je Ministarstvo… »
MUP: Netačne tvrdnje potpredsednika Stranke slobode i pravde da mu je policija nezakonito oduzela oružje i oružni list

MUP: Netačne tvrdnje potpredsednika Stranke slobode i pravde da mu je policija nezakonito oduzela oružje i oružni list

Kurir 13.08.2020
BEOGRAD - Komandir Policijske ispostave Šid Radoslav Lakić izjavio je da su netačne tvrdnje potpredsednika Stranke slobode i pravde, Dejana Bulatovića, da mu je policija oduzela oružje i oružni list bez pravnog obrazloženja, saopštilo je danas… »
Komandir: Bulatoviću dato obrazloženje, oružje uzeto zbog prekršaja na Zvezdari

Komandir: Bulatoviću dato obrazloženje, oružje uzeto zbog prekršaja na Zvezdari

N1 Info 13.08.2020
Radoslav Lakić, komandir policijske stanice u Šidu kaže da su netačne tvrdnje Dejana Bulatovića, potpredsednika Stranke slobode i pravde, da mu je policija oduzela oružje i oružni list bez pravnog obrazloženja. Potpredsednik Stranke slobode i… »
Bulatović: Oružje mi oduzeto bez obrazloženja, jasno da je to odgovor Vučića

Bulatović: Oružje mi oduzeto bez obrazloženja, jasno da je to odgovor Vučića

N1 Info 13.08.2020
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dejan Bulatović rekao je da mu je policija oduzela oružje i oružni list bez pravog obrazloženja, i da je jasno da je to bio odgovor predsednika Srbije Aleksandra Vučića na njegovu konferenciju u utorak… »
Sloga: Hajka na opozicionare zbog pitanja o Vučićevoj odeći

Sloga: Hajka na opozicionare zbog pitanja o Vučićevoj odeći

Nova 13.08.2020
Udruženi sindikati Srbije Sloga najoštrije su danas osudili, kako su naveli, "sinhronizovanu i orkestriranu hajku režima i njegovih bliskih medija 'Pinka' i 'Informera' na njihovog predsednika Željka Veselinovića i potpredsednika Stranke slobode i… »
Sindikat sloga: Sinhronizovana i orkestrirana hajka režima na Veselinovića i Bulatovića

Sindikat sloga: Sinhronizovana i orkestrirana hajka režima na Veselinovića i Bulatovića

Danas 13.08.2020
Udruženi sindikati Srbije „Sloga” osudili su danas kao „sinhronizovanu i orkestriranu hajku režima i njegovih bliskih medija ‘Pink’ i ‘Informera’ na predsednika sindikata Željka Veselinovića i potpredsednika Stranke slobode i pravde… »
Bulatović: Oduzeli su mi puške zbog pitanja o Vučićevim patikama

Bulatović: Oduzeli su mi puške zbog pitanja o Vučićevim patikama

Danas 13.08.2020
Potpredsednik SSP tvrdi da se vlast sa njim obračunava zbog akcije ispred zgrade u kojoj se nalazi kabinet predsednika Srbije Osim toga što su u utorak ometali moju konferenciju, ne samo Simo Spasić sa njegovim čuvenim megafonom, već i sa dvadesetak… »

Vesti dana »