Povezane vesti

Ekskluzivno! Svi su čekali reakciju Vuka Jeremića na đilasov nož u leđa i teške uvrede! Ovo je poruka bivšim saborcima

Ekskluzivno! Svi su čekali reakciju Vuka Jeremića na đilasov nož u leđa i teške uvrede! Ovo je poruka bivšim saborcima

Kurir 13.08.2020
Nakon što su procureli tajni snimci u kojima Nikola Jovanović, doskorašnja Vukova desna ruka, svog saveznika naziva polubošnjakom, mnogi su izjavu prokomentarisali kao skandaloznu. Na naše pitanje kako komentariše teške uvrede Jovanovića, ali i to… »
Zasipa Vuka uvredama: Nema čoveka koji mi nije rekao: "Beži od tog Pozderca" novi šokantni snimak Jovanovića

Zasipa Vuka uvredama: Nema čoveka koji mi nije rekao: "Beži od tog Pozderca" novi šokantni snimak Jovanovića

Srbija danas 13.08.2020
Lidera Narodne stranke nazvao "polubošnjakom" Na Tviteru je objavljen razgovor doskorašnjeg potpredsednika Narodne Stranke Nikole Jovanovića u kojem priča o lideru te partije Vuku Jeremiću. - Nema tog čoveka koji mi nije rekao: "Beži od tog… »
Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama

Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama

Kurir 13.08.2020
Pregled najvažnijih vesti za sredu 12. avgust. Dan koji je za nama, u Srbiji je izgledao ovako: ĐILASOV NOŽ PONOVO RADI, NARAVNO U LEĐA! Izdajica Borisa Tadića sada ubija partnera Vuka Jeremića! EVO TAJNIH SNIMAKA! Procurili tajni snimci u kojima… »

Vesti dana »

Francuska uz dosta muke savladala Austriju

Francuska uz dosta muke savladala Austriju

Danas pre 3 satajoš 3 povezane
Na današnji dan, 18. jun

Na današnji dan, 18. jun

B92 pre 5 satijoš 1 povezana
Igor Štimac ostao bez posla

Igor Štimac ostao bez posla

Sportske.net pre 5 satijoš 1 povezana