Povezane vesti

Nije mogao da se suzdrži: Suze Danija Pareha na oproštaju od Valensije

Nije mogao da se suzdrži: Suze Danija Pareha na oproštaju od Valensije

Večernje novosti 13.08.2020
BIVŠI fudbaler Valensije Dani Pareho rasplakao se tokom oproštoja od kluba sa "Mestalje". Ovaj 31-godišnjak je 2011. godine stigao među "slepe miševe" i za to vreme je odigrao 282 utakmice i postigao je 54 gola. U Valensiji je proveo devet godina… »
Pareho kroz suze: Ostao sam bez druge kuće

Pareho kroz suze: Ostao sam bez druge kuće

N1 Info 13.08.2020
Legenda Valensije Dani Pareho napušta redove kluba u kome je proveo devet godina, a na emotivan način oprostio se od Mestalje, navijača i uprave kluba. Pareho je poslednjih nekoliko sezona bio kapiten kluba, a na Mestalju je stigao 2011. iz Hetafea… »
Njegove suze peku celu Španiju! Legenda Valensije se potresnim snimkom obratila javnosti: Izbacili ste me iz moje kuće!

Njegove suze peku celu Španiju! Legenda Valensije se potresnim snimkom obratila javnosti: Izbacili ste me iz moje kuće!

Sportal blic 13.08.2020
Legendarni fudbaler Valensije i doskorašnji kapiten Dani Pareho juče je i zvanično napustio "Mestalju" i prešao u Viljareal. Posle devet godina, 383 utakmice, 63 gola i 62 asistencije u klubu su procenili da je 31-godišnji kapiten višak, a kao što… »
"Izbacili su me iz moje kuće": Španija tuguje zbog suza fudbalske zvezde! Ne zna šta da odgovori sinu...

"Izbacili su me iz moje kuće": Španija tuguje zbog suza fudbalske zvezde! Ne zna šta da odgovori sinu...

Mondo 13.08.2020
Veoma teško je podneo rastanak sa klubom. Veoma teško je podneo rastanak sa klubom. Malo ko je mogao i da pomisli da će se to dogoditi. Dani Pareho (31), kapiten i živa legenda Valensije, napustio je klub posle čak devet godina jer su na "Mestalji"… »

Vesti dana »