Povezane vesti

FOTO: "Stan" predstavio nove automobile u okviru voznog parka

FOTO: "Stan" predstavio nove automobile u okviru voznog parka

Radio 021 13.08.2020
JKP "Stan" predstavio je danas 10 novih vozila u okviru svog voznog parka. Kako je rekao gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević prilikom obilaska vozila, Grad je finansijski pomogao kupovinu ovih novih vozila za terenski rad. "U pitanju su vozila koje… »
JKP "Stan" osnaženo novim voznim parkom

JKP "Stan" osnaženo novim voznim parkom

RTV 13.08.2020
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je Javno komunalno preduzeće "Stan" u kojem je obnovljen vozni park. "Veoma sam ponosan na divne ljude koji ovde rade i na rezultate koje su postigli. Ovo je primer kako se od preduzeća koje… »
JKP „Stan“ obnovio vozni park

JKP „Stan“ obnovio vozni park

Dnevnik 13.08.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je Javno komunalno preduzeće „Stan“ u kojem je obnovljen vozni park. - Veoma sam ponosan na divne ljude koji ovde rade i na rezultate koje su postigli. Ovo je primer kako se od preduzeća koje je… »
Vučević: Veoma sam ponosan na ljude koji ovde rade i na rezultate koje su postigli

Vučević: Veoma sam ponosan na ljude koji ovde rade i na rezultate koje su postigli

Kurir 13.08.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je Javno komunalno preduzeće „Stan“ u kojem je obnovljen vozni park. - Veoma sam ponosan na divne ljude koji ovde rade i na rezultate koje su postigli. Ovo je primer kako se od preduzeća koje je… »

Vesti dana »