Povezane vesti

Novak potvrdio: Igra u Sinsinatiju i Njujorku

Novak potvrdio: Igra u Sinsinatiju i Njujorku

Mozzart sport 13.08.2020
Prvi reket sveta se vraća na teren na tlu Sjedinjenih Američkih Država. Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće na mastersu u Sinsinatiju i grend slem turniru US open u Njujorku. Tokom dana trostruki šampion Velike jabuke presekao je i odlučio… »
Hoćemo reprizu! Đoković je potez karijere izveo na US Openu. Federer i danas misli da je u pitanju bila sreća, a Srbin je u…

Hoćemo reprizu! Đoković je potez karijere izveo na US Openu. Federer i danas misli da je u pitanju bila sreća, a Srbin je u…

Sportal blic 13.08.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković potvrdio je danas da će učestovovati na turnirima u Sinsinatiju i na US openu. Rafael Nadal i brojni drugi asovi odlučili su da zbog rigoroznih mera ne otputuju u SAD, gde neće zbog povrede od koje se oporavlja… »
Novak Đoković ide u Ameriku: Juriće Federera i Nadala u Njujorku!

Novak Đoković ide u Ameriku: Juriće Federera i Nadala u Njujorku!

Mondo 13.08.2020
Igraće i Masters Sinsinati! Igraće i Masters Sinsinati! Zvanična odluka je doneta - Novak Đoković će učestvovati na US openu! Posle dosta nagađanja i iščekivanja, sada je jasno, svetski broj jedan predvodiće napad na osvajanje gren slema u… »
"Nije mi bilo: Lako... Toliko prepreka i izazova!" Novak Đoković doneo konačnu odluku o nastupu na US Openu!

"Nije mi bilo: Lako... Toliko prepreka i izazova!" Novak Đoković doneo konačnu odluku o nastupu na US Openu!

Sportal blic 13.08.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković potvrdio je da će ovog meseca učestvovati na turnirima u Sinsinatiju i na US openu! će u Njujork stići u subotu, 15. avgusta, a zbog rigoroznih mera usled pandemije korona virusa, njegovo učešće do danas je… »
Novak Đoković će učestvovati na US openu

Novak Đoković će učestvovati na US openu

Danas 13.08.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković potvrdio je danas da će igrati na turniru „Western & Southern Open“ i potom na Otvorenom prvenstvu SAD u Njujorku. „Nije mi bilo lako da donesem odluku, pogotovo uzimajući u obzir sve prepreke i izazove sa… »
Novak danas saopštava odluku o učešću na US Openu

Novak danas saopštava odluku o učešću na US Openu

Nova 13.08.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, tokom dana bi trebalo da se oglasi oko toga da li će učestvovati na predstojećem grend slemu u Njujorku, popularnom US Openu. Đoković je sve danima unazad držao u neizvesnosti, kako same organizatore i… »
Novak odlučio: Igraću u Sinsinatiju i na US Openu!

Novak odlučio: Igraću u Sinsinatiju i na US Openu!

N1 Info 13.08.2020
Srpski teniser Novak Đoković igraće u Sinsinatiju i na US Openu i to je potvrdio na svom instagramu. "Drago mi je što mogu da potvrdim da ću se takmičiti na 'Western&Southern Open" i US Openu ove godine. Nije mi bilo lako da donesem ovu odluku… »
Dan odluke Novaka Đokovića: Danas "prelama" da li ide u Ameriku!

Dan odluke Novaka Đokovića: Danas "prelama" da li ide u Ameriku!

Mondo 13.08.2020
Čeka se konačna odluka. Čeka se konačna odluka. Dugo se čekalo na ovu vest. Informacija za kojom vapi čitav teniski svet biće poznata danas. Novak Đoković će u četvrtak odlučiti ide li u Ameriku i hoće li učestvovati na US openu! Najbolji… »

Vesti dana »