Povezane vesti

"Izvinite, imate da mi usitnite 500 evra?" Novosađanin ovim trikom džepario ljude nasred ulice

"Izvinite, imate da mi usitnite 500 evra?" Novosađanin ovim trikom džepario ljude nasred ulice

Telegraf 13.08.2020
Određeno je zadržavanje do 48 sati za P. L. (56) i on će biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu. Novosadska policija uhapsila je P. L. (56) zbog sumnje da je počinio tešku krađu i više krivičnih dela krađe. Sumnja se da je na ulici… »
Pokušavao da prevari starije Novosađane i otme im penziju

Pokušavao da prevari starije Novosađane i otme im penziju

NoviSad.com 13.08.2020
Novi Sad - Novosadska policija uhapsila je P. L. (56) zbog sumnje da je počinio tešku krađu i više krivičnih dela krađa. Sumnja se da je na ulici ponudio starijem Novosađaninu da će mu, navodno, uz novčanu naknadu, obezbediti isplatu zaostalih… »
Novosađanin ovom trikom džepario ljude nasred ulice, na meti bili stariji građani

Novosađanin ovom trikom džepario ljude nasred ulice, na meti bili stariji građani

Mondo 13.08.2020
Novosadska policija uhapsila je P. L. (56) zbog sumnje da je počinio tešku krađu i više krivičnih dela krađe. Novosadska policija uhapsila je P. L. (56) zbog sumnje da je počinio tešku krađu i više krivičnih dela krađe. Sumnja se da je na… »
MUP: Na prevaru krao i otimao novac od starijih Novosađana

MUP: Na prevaru krao i otimao novac od starijih Novosađana

Moj Novi Sad 13.08.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su P. L. (1964), zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo teška krađa i više krivičnih dela krađa. Sumnja se da je P. L. na ulici ponudio starijem Novosađaninu da… »
Pokušavao da prevari starije Novosađane i otme im penziju, nekima iz stana krao pare

Pokušavao da prevari starije Novosađane i otme im penziju, nekima iz stana krao pare

Radio 021 13.08.2020
Novosadska policija uhapsila je P. L. (56) zbog sumnje da je počinio tešku krađu i više krivičnih dela krađa. Sumnja se da je na ulici ponudio starijem Novosađaninu da će mu, navodno, uz novčanu naknadu, obezbediti isplatu zaostalih penzija. Kada… »

Vesti dana »