Povezane vesti

"Titula Čukaričkog? Što da ne" Danilo Pantić spreman za povratak u Superligu: "Klinci, donosite pametnije odluke od mene…

"Titula Čukaričkog? Što da ne" Danilo Pantić spreman za povratak u Superligu: "Klinci, donosite pametnije odluke od mene…

Sportal blic 13.08.2020
Danilo Pantić je od srede i zvanično igrač Čukaričkog, nekadašnji mladi reprezentativac Srbije i bivši igrač Partizana, Čelsija, Vitesea, Ekscelziora i Fehervara narednih godinu dana provešće na pozajmici na Banovom brdu. Ofanzivni vezista je… »
Danilo Pantić: Čukarički je klub koji radi na evropski način!

Danilo Pantić: Čukarički je klub koji radi na evropski način!

Hot sport 13.08.2020
Danilo Pantić je i zvanično igrač Čukaričkog! Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije i bivši igrač Partizana, Čelzija, Vitesea, Ekscelziora i Fehervara narednih godinu dana provešće na pozajmici na Banovom brdu. Ofanzivni vezista je tek drugo… »
Pantić: Ne kajem se zbog Čelsija, Čukarički je pravi izbor

Pantić: Ne kajem se zbog Čelsija, Čukarički je pravi izbor

Nova 13.08.2020
Novi fudbaler Čukaričkog Danilo Pantić rekao je da je napravio pravi potez dolaskom na pozajmicu na Banovo brdo. Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije i bivši igrač Partizana, Čelsija, Vitesea, Ekselziora i Fehervara narednih godinu dana… »
Pantić samouveren: Nisam se dvoumio kad je stigao poziv Čukaričkog

Pantić samouveren: Nisam se dvoumio kad je stigao poziv Čukaričkog

Večernje novosti 13.08.2020
NOVI fudbaler Čukaričkog Danilo Pantić rekao je da je napravio pravi potez dolaskom na pozajmicu na Banovo brdo. Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije i bivši igrač Partizana, Čelsija, Vitesea, Ekselziora i Fehervara narednih godinu dana… »
Vratio se u Srbiju, oženio i odredio cilj: Glavom sam u Čukaričkom, titula nije nerealna

Vratio se u Srbiju, oženio i odredio cilj: Glavom sam u Čukaričkom, titula nije nerealna

Mondo 13.08.2020
Danilo Pantić je mlad, ali ima šta da ispriča i da posavetuje mlađe. Danilo Pantić je mlad, ali ima šta da ispriča i da posavetuje mlađe Danilo Pantić je od srede ne samo i zvanično igrač Čukaričkog, nego i oženjen čovek, tako da mu je sada… »

Vesti dana »