Povezane vesti

Zabole me d*pe za Kiju! Lepa Lukić brutalno odgovorila Kockarevoj! Briga je za pevačicu, hladi se i uživa!

Zabole me d*pe za Kiju! Lepa Lukić brutalno odgovorila Kockarevoj! Briga je za pevačicu, hladi se i uživa!

Mondo 13.08.2020
Nakon što se Kija uporedila sa folkerkom, stigao odgovor! Nakon što se Kija uporedila sa folkerkom, stigao odgovor! Kija Kockar, uživa na letovanju u Hratskoj, odakle je nedavno objavila fotografiju iz kazina, preko koje je napisla "Buduća Lepa… »
Lepa Lukić brutalno odgovorila kockarevoj! Zabole me za Kiju, gledam svoja posla, hladim se i uživam!

Lepa Lukić brutalno odgovorila kockarevoj! Zabole me za Kiju, gledam svoja posla, hladim se i uživam!

Kurir 13.08.2020
Lepa Lukić nije krila problem s kockom i o njemu je nekoliko puta i javno govorila. Međutim, pošto je na Kijinom Instagramu osvanula fotka za kockarskim stolom uz komentar: "Buduća Lepa Lukić", pevačica joj na to "peckanje" nije prećutala, već je… »
Kija isprozivala lepu Lukić?! Evo kako je Kockareva uporedila sebe sa folkerkom! (foto)

Kija isprozivala lepu Lukić?! Evo kako je Kockareva uporedila sebe sa folkerkom! (foto)

Mondo 13.08.2020
Šta to imaju zajedničko Lepa Lukić i Kija Kockar? Šta to imaju zajedničko Lepa Lukić i Kija Kockar? Kija Kockar, koja ovih dana uživa na letovanju u Hratskoj, odakle postavlja provokativne videe sa plaže, sada je u storiju na Instagramu objavila… »
Kija isprozivala lepu Lukić?! Evo kako je Kockareva uporedila sebe sa folkerkom: Ovo niko nije očekivao! (foto)

Kija isprozivala lepu Lukić?! Evo kako je Kockareva uporedila sebe sa folkerkom: Ovo niko nije očekivao! (foto)

Kurir 13.08.2020
Pevačica Kija Kockar je na svom Instagram profilu objavila fotografiju iz kazina i sebe uporedila sa Lepom Lukić. Naime, pevačica Lepa Lukić nije krila svoj problem sa kockom i o tome je nekoliko puta javno i govorila. A svi se pitaju da li je to Kija… »

Vesti dana »