Povezane vesti

Počinje realizacija programa "Moja prva plata"

Počinje realizacija programa "Moja prva plata"

RTV 13.08.2020
BEOGRAD - Realizacija programa Vlade Srbije "Moja prva plata" počeće od ponedeljka, 17. avgusta, a u Privrednoj komori Srbije kažu da se pripreme za njegovo sprovođenje privode kraju, te da se očekuje veliko interesovanje i poslodavaca i mladih… »
Vlada Srbije šalje 100.000 evra pomoći Libanu

Vlada Srbije šalje 100.000 evra pomoći Libanu

Slobodna Evropa 13.08.2020
Vlada Repubike Srbije usvojila je na sednici u četvrtak odluku da se Republici Liban uputi 100.000 evra novčane pomoći, radi otklanjanja posledica nastalih nakon razorne ekspolozije u luci „Bejrut“, saopšteno je nakon sednice Vlade Srbije. Dan… »
Vlada Srbije usvojila Uredbu o Programu podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“

Vlada Srbije usvojila Uredbu o Programu podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“

Danas 13.08.2020
Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici Uredbu o Programu podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“, za čiju će se realizaciji u 2020. i 2021. godini obezbediti sredstva u iznosu od dve milijarde dinara, navedeno je u saopštenju… »
Vlada pokrenula program "Moja prva plata" da podstakne zapošljavanje mladih

Vlada pokrenula program "Moja prva plata" da podstakne zapošljavanje mladih

N1 Info 13.08.2020
Vlada Srbije usvojila je na sednici Uredbu o Programu podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“, za čiju će se realizaciju u 2020. i 2021. godini obezbediti sredstva u iznosu od dve milijarde dinara, navedeno je u saopštenju. Kako je… »

Vesti dana »