Povezane vesti

Čuješ li me, Ivane sine!

Čuješ li me, Ivane sine!

Politika 14.08.2020
Krvave, kružne mrlje na zemlji, ugašena vatra na kojoj se pekao kukuruz, ostavljeni bicikl i mnogo dečje obuće, to je slika sa vira na reci Bistrici u Goraždevcu kod Peći. Pre sedamnaest godina nju je „naslikao” ubica koji je na desetine… »
"Već 17 godina ne znamo ko nam je ubio braću": Dečaci Pantelija i Ivan ubijeni su na obali Bistrice, a njihove porodice se…

"Već 17 godina ne znamo ko nam je ubio braću": Dečaci Pantelija i Ivan ubijeni su na obali Bistrice, a njihove porodice se…

Blic 14.08.2020
- Već punih 17 godina ne znamo ko nam je ubio braću, ali baš na dan jezivog zločina Tomislav i ja dočekali smo i jednu lepu vest. Tomislav je posle osam godina rada kao profesor matematike primljen za stalno u Tehničkoj školi "Jovan Žujović" u… »
Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama!

Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama!

Kurir 14.08.2020
Pregled najvažnijih vesti za četvrtak 13. avgust. Dan koji je za nama, u Srbiji je izgledao ovako: 17 GODINA BEZ PRAVDE ZA ZLOČIN U GORAŽDEVCU: Srpska deca se kupala u reci, a onda su teroristi zapucali iz šume Navršava se 17 godina od ubistva dece… »
Ni 17 godina od zločina na Bistrici ubice nisu pronađene! Bogdan Bukumirić: Sanjam dan kad će zločinci odgovarati

Ni 17 godina od zločina na Bistrici ubice nisu pronađene! Bogdan Bukumirić: Sanjam dan kad će zločinci odgovarati

Kurir 14.08.2020
Pre tačno 17 godina, na reci Bistrici u Goraždevcu kod Peći desio se jedan od najstravičnijih zločina - nepoznati napadači su iz automatskog oružja pucali na srpsku decu koja su se kupala u reci. Tada su ubijeni Ivan Jovović (19) i Pantelija… »

Vesti dana »