Povezane vesti

Ova opština u Crnoj Gori nema zaražene koronom! Narod odoleva pandemiji: Mi smo ovde svi zdravi, nema straha od virusa

Ova opština u Crnoj Gori nema zaražene koronom! Narod odoleva pandemiji: Mi smo ovde svi zdravi, nema straha od virusa

Kurir 14.08.2020
Šavnik je i dalje jedina opština u Crnoj Gori bez korone, jer od 17. marta, kada su registrovani prvi slučajevi kovida-19 u toj zemlji, niko od oko 2.000 stanovnika nije zaražen virusom korona. Stanovnici Šavnika kažu da je to zato što su oni zdrav… »
Jedino mesto u Crnoj Gori u kojem nema korone: "Hranimo se zdravo, poštujemo mere"

Jedino mesto u Crnoj Gori u kojem nema korone: "Hranimo se zdravo, poštujemo mere"

Telegraf 14.08.2020
Povoljna epidemiološka situacija posebno raduje jedinog lekara u opštini. Šavnik je i dalje jedina "korona free" opština u Crnoj Gori, jer od 17. marta, kada su registrovani prvi slučajevi Kovid-19 u toj zemlji, niko od oko 2.000 stanovnika nije… »
Opština u Crnoj Gori koja odoleva epidemijama: Mi smo ovde svi zdravi

Opština u Crnoj Gori koja odoleva epidemijama: Mi smo ovde svi zdravi

Sputnik 14.08.2020
Šavnik je i dalje jedina opština u Crnoj Gori bez korone, jer od 17. marta, kada su registrovani prvi slučajevi kovida-19 u toj zemlji, niko od oko 2.000 stanovnika nije zaražen virusom korona. Stanovnici Šavnika kažu da je to zato što su oni zdrav… »

Vesti dana »