Povezane vesti

Počinje program "Moja prva plata": Ko sve ima pravo na devet meseci subvencija

Počinje program "Moja prva plata": Ko sve ima pravo na devet meseci subvencija

Blic 14.08.2020
Od ponedeljka, 17. avgusta, počinje prijavljivanje poslodavaca za program "Moja prva plata". Kroz taj program će plate novozaposlenim mladim ljudima delom finansirati država, a sa radom će početi od novembra. Šansu za zaposlenje preko ovog programa… »
NSZ 17. avgusta raspisuje javni poziv za program „Moja prva plata”

NSZ 17. avgusta raspisuje javni poziv za program „Moja prva plata”

Pressek 14.08.2020
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) će u ponedeljak, 17. avgusta, raspisati javni poziv kojim će se bliže definisati uslovi učešća i način prijavljivanja poslodavaca i nezaposlenih lica u okviru realizacije programa podsticanja… »
Hoćete da zaradite prvih 200€: Prilika stiže za nekoliko dana

Hoćete da zaradite prvih 200€: Prilika stiže za nekoliko dana

Mondo 14.08.2020
Nezaposleni mladi sa biroa rada za nekoliko dana imaće lepu mogućnost da dobiju devetomesečnu praksu, i to plaćenu, u firmama preko državnog programa "Moja prva plata". Nezaposleni mladi sa biroa rada za nekoliko dana imaće lepu mogućnost da dobiju… »
Ministarstvo: U program "Moja prva plata" biće uključeno 10.000 mladih

Ministarstvo: U program "Moja prva plata" biće uključeno 10.000 mladih

N1 Info 14.08.2020
U program zapošljavanja mladih "Moja prva plata" biće uključeno 10.000 mladih sa srednjim i visokim obrazovanjem, do navršenih 30 godina života, koji su bez radnog iskustva i koji se nalaze na evidenciji nezaposlenih Nacionalne službe za… »
"Moja prva plata" za 10.000 nezaposlenih mladih: Objašnjeno i šta ako se neko povredi na radu

"Moja prva plata" za 10.000 nezaposlenih mladih: Objašnjeno i šta ako se neko povredi na radu

Telegraf 14.08.2020
Nacionalna služba za zapošljavanje takođe, uplaćuje doprinos za slučaj povrede na radu i profesionalne bolesti. U program "Moja prva plata" će biti uključeno 10.000 mladih sa srednjim i visokim obrazovanjem, do navršenih 30 godina života, koji su… »
NSZ 17. avgusta raspisuje javni poziv koji bliže definiše uslove za program „Moja prva plata”

NSZ 17. avgusta raspisuje javni poziv koji bliže definiše uslove za program „Moja prva plata”

Danas 14.08.2020
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) će 17. avgusta raspisati javni poziv kojim će se bliže definisati uslovi učešća i način prijavljivanja poslodavaca i nezaposlenih lica u okviru realizacije programa podsticanja zapošljavanja mladih… »

Vesti dana »