Povezane vesti

Logika režima: Ko otkriva afere u SNS, taj štiti tajkune i urušava Srbiju!

Logika režima: Ko otkriva afere u SNS, taj štiti tajkune i urušava Srbiju!

Pravda 14.08.2020
Telekom je akcionarsko društvo, država ima većinski udeo, kapital. Šta je posao političara u jednoj zemlji? Da li je posao političara da razaraju državni kapital, ono što pripada građanima Srbije ili da pomažu. Razumem da su oni tajkuni, ali ne… »
Miloš Vučević: Tajkun Đilas isisao milione iz Telekoma za vreme vlasti žute bande, a sada pokušava da ga uništi

Miloš Vučević: Tajkun Đilas isisao milione iz Telekoma za vreme vlasti žute bande, a sada pokušava da ga uništi

Kurir 14.08.2020
“Političar tajkun, u narodu poznat kao žuti lopov Dragan Đilas, dok je bio na državnim funkcijama osiromašio građane Srbije i uvećao svoje lično bogatstvo upravo zahvaljujući poslovima sa državnom firmom Telekom Srbija”., izjavio je… »
Hajka NA srpski Telekom: Reakcije povodom napada na ovu kompaniju

Hajka NA srpski Telekom: Reakcije povodom napada na ovu kompaniju

Večernje novosti 14.08.2020
ŠOKIRAN sam tolikom potrebom nekih da razaraju sve na štetu države, do sada namensku, a sada Telekom, rekao je predsednik Aleksandar Vučić, povodom navoda potpredsednice stranke Dragana Đilasa, Marinike Tepić i istakao da je cilj napada na Telekom… »
Predsednik Vučić: Da, pomažemo Telekom jer to jeste naš posao!

Predsednik Vučić: Da, pomažemo Telekom jer to jeste naš posao!

Mondo 14.08.2020
Telekom Srbije je akcionarsko društvo u kome država ima većinski udeo i kao što pomažemo domaće proizvođače da uđu u strane trgovinske lance, tako pomažemo i Telekom da ostvari svoj potencijal, kaže AleksandarVučić. Telekom Srbije je… »
Vučić: Šokiran sam potrebom da se sve razori, prvo namenska sad Telekom! Tepićkin šef uzeo 30 miliona od Telekoma, ne ja

Vučić: Šokiran sam potrebom da se sve razori, prvo namenska sad Telekom! Tepićkin šef uzeo 30 miliona od Telekoma, ne ja

Kurir 14.08.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić jutros je gostujući na televiziji rekao da je šokiran potrebom da se u Srbiji sve razori. - Šokiran sam potrebom da se sve razori, bila je namenska, sad je Telekom... Šef Tepićkine partije uzeo je 30… »
Vučević: Đilas preko svojih medija hoće da uništi Telekom

Vučević: Đilas preko svojih medija hoće da uništi Telekom

Srbija danas 14.08.2020
Zatražio je da se pod hitno ispitaju poslovi koje su Ðilasove firme imale sa preduzećem "Telekom Srbija" i da građani konačno dobiju odgovor na pitanje kako su Ðilasove firme dobijale poslove po povlašćenim uslovima. Potpredsednik SNS Miloš… »

Vesti dana »