Povezane vesti

Policija u Minsku spustila štitove u znak solidarnosti s demonstrantima

Policija u Minsku spustila štitove u znak solidarnosti s demonstrantima

Al Jazeera 14.08.2020
Nekoliko hiljada demonstranata od nedjelje se okuplja u Minsku zahtjevajući ostavku predsjednika Aleksandra Lukašenka. Pripadnici interventnih jedinica u centru Minska spustili su svoje štitove u znak solidarnosti s demonstrantima tokom protesta. Vlada… »
Lukašenko poziva na mir i prestanak protesta

Lukašenko poziva na mir i prestanak protesta

Dnevnik 14.08.2020
MINSK: Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko pozvao je građane na smirivanje situacije u zemlji i da prestanu s protestima koji su izbili posle nedeljnih izbora na kojima je osvojio šesti mandate, a za koje opozicija tvrdi da su pokradeni, javlja… »
Policija u Belorusiji spustila štitove pred demonstrantima

Policija u Belorusiji spustila štitove pred demonstrantima

Nova 14.08.2020
U Minsku su građani počeli da se okupljaju od jutros, a pridružili su im se i radnici nekoliko preduzeća. Trenutno je najveći broj okupljenih ispred zgrade vlade u Minsku. Pripadnici interventnih jedinica u centru Minska spustili su svoje štitove… »
Beloruska policija spustila štitove, građani im potrčali U zagrljaj: Hiljade se okupile i traže Lukašenkovu ostavku

Beloruska policija spustila štitove, građani im potrčali U zagrljaj: Hiljade se okupile i traže Lukašenkovu ostavku

Kurir 14.08.2020
Pripadnici interventnih jedinica u centru Minska spustili su svoje štitove u znak solidarnosti s demonstrantima tokom protesta. Nekoliko hiljada demonstranata okupilo se na Trgu nezavisnosti u Minsku zahtevajući ostavku predsednika Belorusije Aleksandra… »
Javio se Lukašenko: “Nisam napustio zemlju i zasad sam živ”

Javio se Lukašenko: “Nisam napustio zemlju i zasad sam živ”

Nova 14.08.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko demantovao je danas informacije da je navodno napustio zemlju. “Za sada sam živ i nisam u inostranstvu, kao što neki ‘obavešteni’ šire: ‘predsednik je napustio zemlju i nalazi se u… »
Lukašenko: Živ sam i nisam u inostranstvu

Lukašenko: Živ sam i nisam u inostranstvu

Novi magazin 14.08.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko demantovao je danas informacije da je navodno napustio zemlju. "Za sada sam živ i nisam u inostranstvu, kao što neki 'obavešteni' šire: 'predsednik je napustio zemlju i nalazi se u inostranstvu'", rekao je… »

Vesti dana »