Povezane vesti

Korijeva poruka navijačima: Hvala što ste me prihvatili

Korijeva poruka navijačima: Hvala što ste me prihvatili

N1 Info 14.08.2020
Novi košarkaš Crvene zvezde Kori Volden izneo je prve utiske po dolasku na Mali Kalemegdan i tom prilikom istakao da navijači od njega mogu da očekuju čvrstu igru. Američki plejmejker u Zvezdu je stigao posle sezone provedene u najvećem rivalu… »
Oglasio se Volden: Uzbuđen sam što ću imati priliku da igram kod Obradovića

Oglasio se Volden: Uzbuđen sam što ću imati priliku da igram kod Obradovića

Mozzart sport 14.08.2020
“Hvala vam što ste me prihvatili”, poruka je za navijače. Prelazak Korija Voldena iz Crvene zvezde u Partizan svakako je jedan od najbučnijih transfera ovog leta, a sada se Kori prvi put oglasio povodom svega. Istakao je da mu je zadovoljstvo što… »
Volden navijačima Zvezde: Hvala što ste me prihvatili

Volden navijačima Zvezde: Hvala što ste me prihvatili

Nova 14.08.2020
Kori Volden je prelaskom iz Partizana u Crvenu zvezdu privukao pažnju i spreman je za sve izazove u dresu srpskog evroligaša. Američki bek priključio se novim saigračima i pričao za klupski Jutjub kanal. Najpre o treneru Saši Obradoviću…… »
"Uzbuđen sam što ću postati bolji igrač": Kori Volden se prvi put oglasio kao igrač Zvezde i poslao moćnu poruku…

"Uzbuđen sam što ću postati bolji igrač": Kori Volden se prvi put oglasio kao igrač Zvezde i poslao moćnu poruku…

Sportal blic 14.08.2020
Koliko je samo Kori Volden prašinu digao ovog leta kada je odlučio da dres Partizana zameni dresom Crvene zvezde. Nije bilo navijačima beogradskih crno-belih pravo kada je sjajni Amerikanac odlučio da pređe u redove večitog rivala, ali na kraju… »
Volden ima poruku za navijače zvezde: Bivša nada Partizana želi da osvoji srca “delija” (video)

Volden ima poruku za navijače zvezde: Bivša nada Partizana želi da osvoji srca “delija” (video)

Večernje novosti 14.08.2020
AMERIČKI plejmejker Kori Vodlen iz Partizana prešao je u Crvenu zvezdu. Volden je sam platio deo obeštećenja kako bi obukao crveno-beli dres, a predsednik Partizana Ostoja Mijailović je rekao da je njegov klub "zaradio" 400.000 dolara odlaskom… »
Bivši košarkaš Partizana se prvi put oglasio u crveno-belom!

Bivši košarkaš Partizana se prvi put oglasio u crveno-belom!

Sportske.net 14.08.2020
Volden je ovog leta crno-beli dres zamenio crveno-belim. Zvezda je ovog leta angažovala veliki broj igrača, a svakako je najviše pažnje privukao dolazak Korija Voldena na Mali Kalemegdan. Amerikanac je napustio redove Partizana kako bi pojačao… »
Prvi intervju u crveno-belom dresu: Pogledajte šta je Volden imao da poruči navijačima Zvezde! (video)

Prvi intervju u crveno-belom dresu: Pogledajte šta je Volden imao da poruči navijačima Zvezde! (video)

Hot sport 14.08.2020
Amerikanac je istakao da mu se posle prvog razgovora dopalo kakav je utisak ostavio trener na njega. Američki plejmejker Kori Vodlen koji je iz Partizana prešao u Crvenu zvezdu, dao je prvi intervju od kako je promenio klupske boje. Volden kaže da se… »
Voldenov prvi intervju u opremi Zvezde: Hvala vam što ste me prihvatili!

Voldenov prvi intervju u opremi Zvezde: Hvala vam što ste me prihvatili!

Mondo 14.08.2020
Odmah poruka za najvatrenije navijače i obećanje da će igrati čvrsto. Odmah poruka za najvatrenije navijače i obećanje da će igrati čvrsto. Kori Volden napravio je ovog leta potres na Jadranu! Prošle sezone briljirao je u dresu Partizana, dok će… »
Voldenov prvi intervju po prelasku u Zvezdu iz Partizana i odmah poruka za navijače crveno-belih

Voldenov prvi intervju po prelasku u Zvezdu iz Partizana i odmah poruka za navijače crveno-belih

Telegraf 14.08.2020
Takođe, pričao je i koliko je uzbuđen što će raditi sa Obradovićem. Američki plejmejker Kori Vodlen dao je prvi intervju otkako je ovog leta iz Partizana prešao u Crvenu zvezdu! Podsetimo, Volden je sam platio deo obeštećenja kako bi obukao… »

Vesti dana »