Povezane vesti

Crnogorac opleo i po ono malo turista : Sirotinja ne treba da letuje, Bosanci samo troše asepsol (video)

Crnogorac opleo i po ono malo turista : Sirotinja ne treba da letuje, Bosanci samo troše asepsol (video)

Mondo 14.08.2020
I onaj mali broj turista koji trenutno boravi u Crnoj Gori, našao se na udaru jednog od ugostitelja. Kaže - od njih nema koristi, već samo štetu, jer mu troše sredstvo za dezinfekciju. I onaj mali broj turista koji trenutno boravi u Crnoj Gori… »
Crnogorskom ugositetelju smetaju turisti koji dolaze sa 200 evra na letovanje! Zbog njegovih reči se podigla velika prašina i…

Crnogorskom ugositetelju smetaju turisti koji dolaze sa 200 evra na letovanje! Zbog njegovih reči se podigla velika prašina i…

Alo 14.08.2020
Mnogi se zbog ovakvog stava tamošnjih ugositelja odlučuju za druge destinacije. , teško pada i meštanima i ugostiteljskim radnicima. Ipak, čak i onaj , našao se na udaru jednog od ugostitelja, jer, kako je rekao, nema od njih koristi, već samo… »
Ugostitelj iz Crne Gore podigao buru: Nemam zaradu od Bosanaca, samo mi troše asepsol! (video)

Ugostitelj iz Crne Gore podigao buru: Nemam zaradu od Bosanaca, samo mi troše asepsol! (video)

Kurir 14.08.2020
Katastrofalno loša turistička sezona za ugostitelje iz Crne Gore, teško pada i meštanima i ugostiteljskim radnicima. Ipak, čak i onaj mali broj turista koji trenutno boravi u Crnoj Gori, našao se na udaru jednog od ugostitelja, jer, kako je rekao… »
Skandalozna izjava ugostitelja iz Crne Gore: "Nemam zaradu od Bosanaca, samo trošak, samo mi troše asepsol!" (video)

Skandalozna izjava ugostitelja iz Crne Gore: "Nemam zaradu od Bosanaca, samo trošak, samo mi troše asepsol!" (video)

Blic 14.08.2020
Katastrofalno loša turistička sezona za ugostitelje iz Crne Gore, teško pada i meštanima i ugostiteljskim radnicima. Ipak, čak i onaj mali broj turista koji trenutno boravi u Crnoj Gori, našao se na udaru jednog od ugostitelja, jer, kako je rekao… »
Skandalozna izjava crnogorskog ugostitelja: Sirotinja ne treba da letuje, Bosanci samo troše asepsol (video)

Skandalozna izjava crnogorskog ugostitelja: Sirotinja ne treba da letuje, Bosanci samo troše asepsol (video)

Večernje novosti 14.08.2020
KATASTROFALNO loša turistička sezona za ugostitelje iz Crne Gore, teško pada i meštanima i ugostiteljskim radnicima. Ipak, čak i onaj mali broj turista koji trenutno boravi u Crnoj Gori, našao se na udaru jednog od ugostitelja, jer, kako je rekao… »
"Nemam zaradu od Bosanaca, samo mi troše asepsol": Skandalozna izjava ugostitelja iz Crne Gore digla region na noge (video)

"Nemam zaradu od Bosanaca, samo mi troše asepsol": Skandalozna izjava ugostitelja iz Crne Gore digla region na noge (video)

Srbija danas 14.08.2020
Njegova izjava, podigla je veliku prašinu na društvenim mrežama, te su reakcije mahom bile negativne, kako iz Srbije, tako i iz Crne Gore. Katastrofalno loša turistička sezona za ugostitelje iz Crne Gore, teško pada i meštanima i ugostiteljskim… »

Vesti dana »