Povezane vesti

Automobil Zorana Živkovića krenuo sam niz ulicu, slučajni prolaznik sprečio nezgodu na Terazijama

Automobil Zorana Živkovića krenuo sam niz ulicu, slučajni prolaznik sprečio nezgodu na Terazijama

Blic 14.08.2020
Automobil Zorana Živkovića, lidera Nove stranke, umalo je napravio haos na Terazijama u Beogradu. Naime, Živković se na kratko parkirao na ulici i u momentu kada je ušao u obližnji objekat, njegov "citroen ajkula" se pokrenuo sam od sebe. Jedan… »
Haos na Terazijama! Otkazala mu ručna: Otkočio se automobil Zorana Živkovića i sam krenuo!

Haos na Terazijama! Otkazala mu ručna: Otkočio se automobil Zorana Živkovića i sam krenuo!

Kurir 14.08.2020
Automobil Zorana Živkovića, lidera Nove stranke, "citroen ajkula" otkočio se danas na Terazijama i sam je krenuo! Živković je ostavio automobil nepropisno parkiran na kolovozu na Terazijama i otišao u obližnji objekat. U momentu dok je bio odsutan… »
Živkovićev automobil umalo napravio karambol na Terazijama

Živkovićev automobil umalo napravio karambol na Terazijama

Nova 14.08.2020
Automobil Zorana Živkovića, lidera Nove stranke, umalo je napravio haos na Terazijama u Beogradu. Naime, Živković se na kratko parkirao na ulici i u momentu kada je ušao u obližnji objekat, njegov "citroen ajkula" se pokrenuo sam od sebe. Da nije… »

Vesti dana »