Povezane vesti

I Severina pozitivna na koronavirus

I Severina pozitivna na koronavirus

RTS 14.08.2020
Poznata pevačica Severina Kojić je na svom Instagram profilu objavila da je pozitivna na koronavirus, a da je test njenog sina negativan. „Nemam nikakve simptome, ali sam danas dobila potvrdu da sam pozitivna na koronavirus“, napisala je Severina na… »
Severina pozitivna na koronu: Odmah se izolovala od sina

Severina pozitivna na koronu: Odmah se izolovala od sina

Nova 14.08.2020
Pevačica Severina Kojić saopštila je na Instagramu da je pozitivna na koronavirus, dok je njen sin Aleksandar dobio negativan test. “Premda nemam nikakve simptome, danas sam dobila potvrdu da sam pozitivna na COVID 19, dok je test moga sina… »
Severina Kojić pozitivna na koronu! Pevačica se oglasila pa otkrila kako se oseća: A evo gde se zarazila! (foto)

Severina Kojić pozitivna na koronu! Pevačica se oglasila pa otkrila kako se oseća: A evo gde se zarazila! (foto)

Kurir 14.08.2020
Pevačica Severina Kojić oglasila se na svom Instagram profilu i potvrdila da je pozitivna na korona virus, ali da je njen sin negativan. " Dakle, da, imam pozitivan test, nemam simptome, zarazila sam se od bliske osobe, verojatno po povratku u Zagreb, a… »
Severina pozitivna na koronu: Objavila od koga se zarazila!

Severina pozitivna na koronu: Objavila od koga se zarazila!

Mondo 14.08.2020
Pevačica tvrdi da se nije zarazila ludujući na odmoru. Pevačica tvrdi da se nije zarazila ludujući na odmoru. Severina Kojić je zaražena kovidom 19. Tu vest potvrdila je lično, na svom Instagram profilu, uz poruku srpskim medijima koji su objavili… »
Severina pozitivna na koronu: Zarazila se od bliske osobe, sve je objasnila na instagramu

Severina pozitivna na koronu: Zarazila se od bliske osobe, sve je objasnila na instagramu

Večernje novosti 14.08.2020
PEVAČICA Severina Kojić je na Instagramu objavila kako je zaražena korona virusom. - Premda nemam nikakve simptome, danas sam dobila potvrdu da sam pozitivna na CODIV 19, dok je test moga sina negativan - započela je Severina na svom profilu. Premda… »
Severina pozitivna na korona virus: "Zarazila sam se od bliske osobe"

Severina pozitivna na korona virus: "Zarazila sam se od bliske osobe"

Telegraf 14.08.2020
- Odmah jutros, nakon kontakta s epidemiologom, preuzela sam sve mere - napisala je pevačica na Instagramu. Pevačica Severina Kojić pozitivna je na korona virus. Ona se oglasila preko Instagrama i objasnila da njen sin negativan na COVID 19. "Premda… »

Vesti dana »