Povezane vesti

Reketaši hteli živog da me zapale: Vlasnik kafića u Vranju otkriva zašto su pokušali da ga ubiju! Video

Reketaši hteli živog da me zapale: Vlasnik kafića u Vranju otkriva zašto su pokušali da ga ubiju! Video

Kurir 15.08.2020
Sačekali su me sa šipkama, a kad sam ušao u „mini-moris“, ubacili su baklju, priča Vranjanac M. S. Vlasnik kafića u centru Vranja M. S. brutalno je napadnut u četvrtak uveče kad su ga trojica muškaraca sačekala pred kućom i napali šipkama… »
Ko je ugostitelj iz Vranja kog su pokušali da zapale u kolima: Sa prijateljem žandarmom pretukao mladiće, jer su divljali u…

Ko je ugostitelj iz Vranja kog su pokušali da zapale u kolima: Sa prijateljem žandarmom pretukao mladiće, jer su divljali u…

Blic 15.08.2020
Ugostitelj iz Vranja Miša Stojmenović, koji je napadnut ispred porodične kuće u tom gradu, odranije je poznat javnosti po nasilnim incidentima, a u jednom takvom s početka prošle godine, vinovnici su bili on i žandarm Davor Aleksić, kada su… »
Uhapšen jedan od napadača na ugostitelja iz Vranja

Uhapšen jedan od napadača na ugostitelja iz Vranja

Nova 15.08.2020
Policija u Vranju uhapsila je tridesettrogodišnjeg muškarca koji je ousmnjičen, da kao jedan od napadača, učestovovao u napadu na jednog vranjskog ugostitelja, kome su tom prilikom zapalili i automobil. Kako su saopštili srpski mediji navodno se… »
Uhapšeni napadači na Stojmenovića: Ugostitelj nije hteo da plati reket huliganima, sprovodi se velika istraga u Vranju

Uhapšeni napadači na Stojmenovića: Ugostitelj nije hteo da plati reket huliganima, sprovodi se velika istraga u Vranju

Večernje novosti 15.08.2020
U VRANjU je u petak uveče policija privela jednu osobu za koju se sumnja da je bila u grupi huligana koja je ispred porodične kuće napala ugostitelja Mišu Stojmenovića, a kada je on pokušao da se skloni u automobil ubacili su unutra zapaljenu baklju… »
Nije hteo da plaća reket: Poznatom ugostitelju u Vranju zapaljen automobil, napadači tražili 50 evra da ne dolaze

Nije hteo da plaća reket: Poznatom ugostitelju u Vranju zapaljen automobil, napadači tražili 50 evra da ne dolaze

Blic 15.08.2020
U noći između četvrtka i petka ispred porodične kuće napadnut je poznati vranjski ugostitelj Miša Stojmenović. Trojica napadača su nasrnula na njega metalnim šipkama, a zatim mu ubacili zapaljenu baklju u automobil. Na sreću, Stojmenović nije… »

Vesti dana »