Povezane vesti

Zvezdaš od glave do pete o najtežim suzama u karijeri: Kao kada sam se opraštao od oca, majke i najmilijih!

Zvezdaš od glave do pete o najtežim suzama u karijeri: Kao kada sam se opraštao od oca, majke i najmilijih!

Mondo 15.08.2020
"Sinoć kada sam video Gobelju, setio sam se našeg cimerstva, gledao ostale saigrače...", rekao je Branko Jovičić. "Sinoć kada sam video Gobelju, setio sam se našeg cimerstva, gledao ostale saigrače...", rekao je Branko Jovičić. Branko Jovičić… »
Kakav rastanak: ''Zvezda je emocija! Hvala ti, ljubavi!''

Kakav rastanak: ''Zvezda je emocija! Hvala ti, ljubavi!''

Sportske.net 15.08.2020
Sinoć je u suzama napustio teren ''Marakane'', ali to nije sve... Dosadašnji vezista Crvene zvezde Branko Jovičić karijeru će nastaviti u ruskom Uralu, a sinoć je protiv Spartaka (3:2) odigrao svoj oproštajni meč u crveno-beloom dresu. S obzirom… »
„Ovoliko srce nisam video“: Jovičić u suzama napustio Marakanu, sa Stankovićem plakao „kao kiša“ (VIDEO)

„Ovoliko srce nisam video“: Jovičić u suzama napustio Marakanu, sa Stankovićem plakao „kao kiša“ (VIDEO)

Vesti online 15.08.2020
Branko Jovičić odigrao je poslednji meč za crveno-bele i zbog toga je nakon duela protiv Subotičana, bio posebno emotivan. Zaplakao je, a u jednom trenutku je završio u zagrljaju Dejana Stankovića i kapitena Milana Borjana. Zvezdin vezista karijeru… »
Suze na marakani - Uplakani Deki se oprostio od "Bakule": Takvo srce nikad i nigde nisam doživeo! (video)

Suze na marakani - Uplakani Deki se oprostio od "Bakule": Takvo srce nikad i nigde nisam doživeo! (video)

Mondo 15.08.2020
Plače trener, plače igrač, emotivni rastanak. Plače trener, plače igrač, emotivni rastanak Jedan od miljenika navijača Crvene zvezde, njihov "pit bul" Branko Jovičić odlazi iz kluba, ide put Rusije, a videli su već svi koliko je plakao na… »
Stanković se rasplakao zbog Jovičića: Zagrlio ga je u suzama i poručio da ovakvog borca nije video

Stanković se rasplakao zbog Jovičića: Zagrlio ga je u suzama i poručio da ovakvog borca nije video

Telegraf 15.08.2020
Emotivno je doživeo Stanković ovaj odlazak. Dejan Stanković rasplakao se posle pobede nad Spartakom iz Subotice zbog odlaska Branka Jovičića. Defanzivni vezista je ušao u igru u 89. minutu da bi se oprostio od kluba jer ide u Ural, a posebno je… »
Suze na rastanku: Branko Jovičić jecao u zagrljaju kapitena Borjana i trenera Stankovića /foto/

Suze na rastanku: Branko Jovičić jecao u zagrljaju kapitena Borjana i trenera Stankovića /foto/

Sportal blic 14.08.2020
Posle pobede nad Spartakom sa 3:2, u redovima Crvene zvezde nije bilo smeha. Već i suza. odigrao je poslednji meč za crveno-bele i zbog toga je nakon duela protiv Subotičana, bio posebno emotivan. Zaplakao je, a u jednom trenutku je završio u… »

Vesti dana »