Povezane vesti
Dačić: Pregovore sa Prištinom nastavljamo konstruktivno
Slobodna Evropa 15.08.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da Srbija ima "konstruktivni prilaz" i da će se razgovori sa predstavnicima Prištine nastaviti uprkos tome što je mandat trenutne Vlade Srbije na isteku. Povodom sastanka predsednika Srbije… »
Dačić: Teme u Vašingtonu biće ekonomske
Sputnik 15.08.2020
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je da će u Vašingtonu, tokom sastanka u septembru predstavnika Beograda i Prištine, koji organizuje specijalni izaslanik Bele kuće Ričard Grenel, glavna tema biti ekonomija. Dačić je rekao da je od predsednika… »
Dačić: Teme u Vašingtonu biće ekonomske
RTV 15.08.2020
BEOGRAD - Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je danas da će u Vašingtonu, tokom sastanka u septembru predstavnika Beograda i Prištine, koji organizuje specijalni izaslanik Bele kuće Ričard Grenel, glavna tema biti ekonomija. Dačić je rekao da je… »
Moguće potpisivanje ekonomskog sporazuma Beograda i Prištine
Danas 15.08.2020
Diplomate za Danas o predstojećem sastanku Vučića i Hotija u Beloj kući čiji domaćin će biti Grenel Sjedinjene Američke Države nastavljaju da se „intenzivno angažuju“ kako bi u skorije vreme bio postignut sveobuhvatan sporazum o rešavanju kosovskog… »
Vesti dana »
Tenderi za radove na Železničkoj stanici u Novom Sadu: Moguće su komplikacije
Radio 021 pre 3 minutajoš 1 povezana
Vremenska prognoza za 10. decembar: Debeli minus ujutro, pa sunčano i toplije.
Mondo pre 2 satajoš 7 povezanih







