Povezane vesti

„Tražim oproštaj od Srba jer sam se peo na crkvu“: Albanac koji je dronom izazvao haos u Beogradu šokirao izjavom

„Tražim oproštaj od Srba jer sam se peo na crkvu“: Albanac koji je dronom izazvao haos u Beogradu šokirao izjavom

Vesti online 15.08.2020
Veliki incident desio se u oktobru 2014. godine kada je Albanac Ismail Morina dronom nadletao stadion Partizana na meču Srbije i Albanije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. On je sa dronom na koji je okačio zastavu “velike Albanije“ prekinuo… »
Pokajao se Albanac koji je upravljao dronom u Beogradu: Morina traži oproštaj od Srba, ne zbog provokacije - već zbog crkve

Pokajao se Albanac koji je upravljao dronom u Beogradu: Morina traži oproštaj od Srba, ne zbog provokacije - već zbog crkve

Sportal blic 15.08.2020
Ismail Morina izazvao je jedan od najvećih fudbalskih skandala 2014. kada je izazvao prekid utakmice Srbija - Albanija, zbog čega je završio iza rešetaka. On je u 41. minutu meča pustio dron sa zastavom koja je nosila mapu takozvane "velike… »
Albanac sa dronom: Srbi, oprostite što sam se peo na crkvu

Albanac sa dronom: Srbi, oprostite što sam se peo na crkvu

Nova 15.08.2020
Na fudbalskoj utakmici između reprezentacija Srbije i Albanije 2014. godine u Humskoj, Ismail Morina pustio je dron iznad stadiona i izazvao haos, a sada traži - oproštaj. Utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2016. prekinuta je pred kraj prvog… »

Vesti dana »