Povezane vesti

"Samo se srušio, umro mi je na rukama": Potresna ispovest oca dečaka koji je preminuo u Neumu

"Samo se srušio, umro mi je na rukama": Potresna ispovest oca dečaka koji je preminuo u Neumu

Telegraf 15.08.2020
Otac kaže da se dečak samo srušio na plaži, odmah je krenuo da mu daje veštačko disanje, ali mališanu nije bilo pomoći. Trinaestogodinji N. M. iz Kaknja preminuo je prekjuče na plaži u Neumu. Godišnji odmor i letovanje porodici Mašić… »
Dečak (13) iznenada preminuo na neumskoj plaži, otac skrhan bolom: "Kako da dočekujem jutra bez tebe, bebo moja?"

Dečak (13) iznenada preminuo na neumskoj plaži, otac skrhan bolom: "Kako da dočekujem jutra bez tebe, bebo moja?"

Alo 15.08.2020
Trinaestogodinji N.M. iz Kaknja preminuo je prekjuče u Neumu. Godišnji odmor i letovanje porodici Mašić pretvorili su se u najgori pakao. Nesreća se dogodila na jednoj od plaža u delu Neuma koji se naziva Surdup. Otac dečaka Elzudin Mašić za Avaz… »
"Umro mi je na rukama, srce mu je stalo" Otac dečaka koji je iznenada preminuo u Neumu skrhan bolom

"Umro mi je na rukama, srce mu je stalo" Otac dečaka koji je iznenada preminuo u Neumu skrhan bolom

Srbija danas 15.08.2020
Dečaku nije bilo spasa. Trinaestogodinji N.M. iz Kaknja preminuo je prekjuče u Neumu. Godišnji odmor i letovanje porodici Mašić pretvorili su se u najgori pakao. Nesreća se dogodila na jednoj od plaža u delu Neuma koji se naziva Surdup. Doktor iz… »
"Srce mu je stalo, umro mi je na rukama": Dečak (13) iznenada preminuo na neumskoj plaži, reči njegovog oca paraju dušu

"Srce mu je stalo, umro mi je na rukama": Dečak (13) iznenada preminuo na neumskoj plaži, reči njegovog oca paraju dušu

Blic 15.08.2020
Trinaestogodinji N.M. iz Kaknja preminuo je prekjuče u Neumu. Godišnji odmor i letovanje porodici Mašić pretvorili su se u najgori pakao. Nesreća se dogodila na jednoj od plaža u dijelu Neuma koji se naziva Surdup. Doktor iz Tuzle Otac dečaka… »
Umro mi je na rukama, srce mu je stalo: Potresna priča oca čiji je sin (13) iznenada umro u Neumu na plaži

Umro mi je na rukama, srce mu je stalo: Potresna priča oca čiji je sin (13) iznenada umro u Neumu na plaži

Kurir 15.08.2020
Dečak N.M. (13) iz Kaknja preminuo je pre dva dana u Neumu. Godišnji odmor i letovanje porodici Mašić pretvorili su se u najgori pakao. Nesreća se dogodila na jednoj od plaža u delu Neuma koji se naziva Surdup. Otac dečaka Elzudin Mašić ispričao… »
Umro mi je na rukama, srce mu je stalo: Otac dečaka koji je iznenada preminuo u Neumu skrhan bolom

Umro mi je na rukama, srce mu je stalo: Otac dečaka koji je iznenada preminuo u Neumu skrhan bolom

Večernje novosti 15.08.2020
Trinaestogodinji N.M. iz Kaknja preminuo je prekjuče u Neumu. Godišnji odmor i letovanje porodici Mašić pretvorili su se u najgori pakao. Nesreća se dogodila na jednoj od plaža u dijelu Neuma koji se naziva Surdup. Otac dečaka Elzudin Mašić za… »

Vesti dana »