Povezane vesti

Zvezda "Granda" doživela nezgodu: "Pukla mi je noga na dva mesta"

Zvezda "Granda" doživela nezgodu: "Pukla mi je noga na dva mesta"

Blic 15.08.2020
"Zvezda Granda", pevačica Olivera Matijević je na svom profilu na Instagramu obavestil pratioce da joj je noga u gipsu i da je imala nezgodu. "Noga mi je u gipsu. Slomila sam skočni zglob. Pukla mi je noga na dva mesta i određeno mi je strogo… »
Zvezdi Granda pukla noga na 2 mesta: Olivera nosi gips, ali je ovim uspela sve da obraduje! (Foto)

Zvezdi Granda pukla noga na 2 mesta: Olivera nosi gips, ali je ovim uspela sve da obraduje! (Foto)

Kurir 15.08.2020
Olivera Matijević na svom profilu na "Instagramu" je podelila provokativnu fotografiju. Međutim, u komentaru ove "Zvezde Granda" stoji da joj je noga u gipsu. "Dok ne skinem gips", pisalo je u opisu, a Olivera je kasnije objasnila o čemu se radi: "Noga… »
Zvezda Granda polomila nogu na dva mesta! Objavom na Instagramu šokirala, ali i oduševila mnoge! (foto)

Zvezda Granda polomila nogu na dva mesta! Objavom na Instagramu šokirala, ali i oduševila mnoge! (foto)

Mondo 15.08.2020
Dok ne skine gips podiže temperaturu. Dok ne skine gips podiže temperaturu. Zgodna Zvezda Granda, Olivera Matijević obratila se svojim pratiocima na Instagramu i u isto vreme ih šokirala i obradovala. Ona je saopštila da je polomila nogu i to na dva… »

Vesti dana »