Povezane vesti

Bolesnik: Devojka htela da upozna svog oca, a on je terao na polne odnose! "Moja ćerka će postati moja žena"!

Bolesnik: Devojka htela da upozna svog oca, a on je terao na polne odnose! "Moja ćerka će postati moja žena"!

Mondo 15.08.2020
Pitao ju je ima li kakvog seksualnog iskustva s muškarcima. Tražio je od nje, dok su hodali gradom, da se drže za ruke, što je ona odbijala. Pitao ju je ima li kakvog seksualnog iskustva s muškarcima. Tražio je od nje, dok su hodali gradom, da se… »
Devojka posle 16 godina htela da upozna oca, pa gorko zažalila! Krenuo da je pipka i nagovara na seksualne odnose

Devojka posle 16 godina htela da upozna oca, pa gorko zažalila! Krenuo da je pipka i nagovara na seksualne odnose

Alo 15.08.2020
Horor. zbog dva krivična dela koja je počinio tokom 2014. i 2015. Muškarac iz Hrvatske (43) napustio je 1998. svoju devojku, koja je tad bila u šestom mesecu trudnoće. Ona je rodila ćerku, s kojom biološki otac, kao ni s njenom majkom, nikad nije… »
Devojka (16) htela da upozna oca, pa doživela pakao: Odmah počeo da je pipka i nagovara na polne odnose

Devojka (16) htela da upozna oca, pa doživela pakao: Odmah počeo da je pipka i nagovara na polne odnose

Kurir 15.08.2020
Otac iz “noćne more” uskoro bi trebalo da sedne na optuženičku klupu Opštinskog suda zbog dva krivična dela koja je počinio tokom 2014. i 2015. Muškarac iz Hrvatske (43) napustio je 1998. svoju devojku, koja je tad bila u šestom mesecu… »
Otac iz noćne more uskoro na hrvatskom sudu: Pipkao ćerku, ljubio u usta i hteo da mu postane žena

Otac iz noćne more uskoro na hrvatskom sudu: Pipkao ćerku, ljubio u usta i hteo da mu postane žena

Telegraf 15.08.2020
Istragom i svedočenjima utvrđeno je da tu nije reč o očinskoj ljubavi nego o bludnim radnjama prema bliskoj osobi, a sve s ciljem zadovoljavanja polnog nagona. Otac iz "noćne more" uskoro bi trebalo da sedne na optuženičku klupu Opšinskog suda u… »

Vesti dana »