Povezane vesti

Lukašenko šalje vojsku na zapadnu granicu Belorusije

Lukašenko šalje vojsku na zapadnu granicu Belorusije

Nova 15.08.2020
Lider Belorusije Aleksandar Lukašenko naredio je da se vazdušno-desantna brigada prebaci u grad Grodno, koji se nalazi u blizini granica Poljske i Litvanije, zbog napete situacije na zapadnim granicama, prenosi agencija Belt Beloruski predsednik… »
Lukašenko šalje vojsku na zapadnu granicu Belorusije: Napeta je situacija, ne možemo to mirno da gledamo

Lukašenko šalje vojsku na zapadnu granicu Belorusije: Napeta je situacija, ne možemo to mirno da gledamo

Kurir 15.08.2020
Lider Belorusije Aleksandar Lukašenko naredio je da se vazdušno-desantna brigada prebaci iz Vitebska u Grodno zbog napete situacije na zapadnim granicama. "Mene više zabrinjava situacija na teritoriji naših susednih država - Poljske i Litvanije. Tamo… »
Lukašenko: Dogovorio sam se sa Putinom da Rusija osigura bezbednost Belorusije

Lukašenko: Dogovorio sam se sa Putinom da Rusija osigura bezbednost Belorusije

Vesti online 15.08.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da se sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom dogovorio o pružanju pomoći u slučaju da to bude bilo potrebno. – Kada je reč o vojnoj komponenti, Belorusija sa Ruskom Federacijom već ima… »
Lukašenko: Rusija će osigurati bezbednost Belorusije

Lukašenko: Rusija će osigurati bezbednost Belorusije

Nova 15.08.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da se sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom dogovorio o pružanju pomoći u slučaju da to bude bilo potrebno. „Kada je reč o vojnoj komponenti, Belorusija sa Ruskom Federacijom već ima… »

Vesti dana »