Povezane vesti

"Koji još maler da nas sastavi": Savo Milošević o svemu što je njegov tim proživeo u četiri kola

"Koji još maler da nas sastavi": Savo Milošević o svemu što je njegov tim proživeo u četiri kola

Mondo 15.08.2020
"Ne znam šta još može da nas sastavi", rekao je trener Partizana posle trijumfa u Surdulici. "Ne znam šta još može da nas sastavi", rekao je trener Partizana posle trijumfa u Surdulici. Posle velikog nevremena i snažnog pljuska u Surdulici… »
Posle pobede, Milošević o malerima: ''Ne znam šta još može da nas sastavi...''

Posle pobede, Milošević o malerima: ''Ne znam šta još može da nas sastavi...''

Sportske.net 15.08.2020
Trener Partizana javno pohvalio svoje igrače, ali samo za jedan deo večerašnjeg meča. Po velikom pljusku u većem delu meča, večeras su u Surdulici snage odmerili Radnik i Partizan, a crno-beli su na kraju trijumfovali sa 2:0. Odmah posle meča… »
Savo nakon pobede: ‘Konačno sam zadovoljan, ali postoje još neke stvari koje moramo popraviti’

Savo nakon pobede: ‘Konačno sam zadovoljan, ali postoje još neke stvari koje moramo popraviti’

Hot sport 15.08.2020
Fudbaleri Partizana su savladali Radnik u Surdulici sa 2:0 u 4. kolu Superlige Srbije. Šef stručnog štaba Partizana, Savo Milošević, izjavio je nakon pobede na Radnikom u Surdulici rezultatom 2:0, da je konačno zadovoljan igrom svoje ekipe, ali i da… »
Savo Milošević: Ako na dva meča ne primite gol znači da je dobro

Savo Milošević: Ako na dva meča ne primite gol znači da je dobro

Mozzart sport 15.08.2020
„Ne znam šta više može da nas sastavi“, raspoložen je trener Partizana. Laknulo je Savu Miloševiću. Njegov tim je opet pobedio. Koliko god se ta rečenica podrazumeva kad je Partizan u pitanju, nije bilo prijatno crno-belima uoči trećeg… »
Milošević: Konačno sam zadovoljan drugim poluvremenom

Milošević: Konačno sam zadovoljan drugim poluvremenom

Nova 15.08.2020
Fudbaleri Partizana su ostvarili treću pobedu u Linglong Superligi Srbije pošto su kao gosti savladali ekipu Radnika sa 2:0 (0:0). Trener Partizana Savo Milošević rekao je pre meča da mu je želja da njegov tim odigra bolje na ovom meču, u odnosu na… »

Vesti dana »