Povezane vesti

Majci su oteta deca: Tanja Savić očajna! Emotivnom porukom zamolila ljude u Australiji za pomoć (foto)

Majci su oteta deca: Tanja Savić očajna! Emotivnom porukom zamolila ljude u Australiji za pomoć (foto)

Mondo 16.08.2020
Pokušava na sve načine da vrati decu. Pokušava na sve načine da vrati decu. Pevačica Tanja Savić čvrsto je odlučila da će se boriti za svoje sinove, pošto je javno otkrila da joj muž ne dozvoljava da ih vidi, kao i da je bila primorana da o… »
Tanja Savić moli: Pomozite i prijavite, oteta su mi deca

Tanja Savić moli: Pomozite i prijavite, oteta su mi deca

Nova 16.08.2020
"Molim sve ljude koji žive na Gold Koustu da ovaj moj slučaj nekako prijave socijalnoj službi jer ja nisam tamo. Pošto sam saznala da se po Gold Koustu priča kako sam ostavila svoju decu. Molim vas, ko god može, jer što je više vas, moj će… »
Mora da se kaže istina, majci su oteta deca: Tanja Savić očajna, obratila se ovim ljudima u Australiji! (foto)

Mora da se kaže istina, majci su oteta deca: Tanja Savić očajna, obratila se ovim ljudima u Australiji! (foto)

Kurir 16.08.2020
Tanja Savić zamolila je sve ljude iz mesta Gold Koust u Australiji da prijave njen slučaj. Naime, pevačica kaže da se u mestu gde je nekada živela sa mužem Dušanom Jovančevićem i sinovima, priča kako je ona ostavila svoju decu. Savićeva je… »
Kakvi su to ljudi!? Tanja Savić objavila sliku sinova uz potresnu poruku

Kakvi su to ljudi!? Tanja Savić objavila sliku sinova uz potresnu poruku

Večernje novosti 16.08.2020
TANjA Savić (35) oglasila se na Instagramu fotografijama svojih sinova iz Australije, kao i porukom kojom moli sve ljude koji žive u Australiji da njen slučaj prijave socijalnoj službi. - Duše moje. Tačno vidim da su ove slike bile za mene. Da budem… »
Tanja Savić objavila slike sinova uz potresnu poruku: Rekli su mi da počnem da brojim dane...

Tanja Savić objavila slike sinova uz potresnu poruku: Rekli su mi da počnem da brojim dane...

Telegraf 16.08.2020
- Mora da se kaže istina i da su deca majci oteta! - napisala je pevačica uz molbu svim ljudima koji žive na Gold Koustu. Tanja Savić (35) oglasila se na Instagramu fotografijama svojih sinova iz Australije, kao i porukom kojom moli sve ljude koji… »
Tanja Savić: Daj Bože da ova razdvojenost od dece brzo prođe

Tanja Savić: Daj Bože da ova razdvojenost od dece brzo prođe

Nova 16.08.2020
Pevačica Tanja Savić od aprila nije videla svoje sinove Đorđa i Maksima, pošto ih je njen suprug Dušan Jovančević odveo u Australiju, navodno bez njenog odobrenja. Tanja već par dana nema komunikaciju sa decom, pa im se tako često obraća putem… »
Tanja Savić poslednjom objavom na Instagramu rastužila mnoge! "Svaki kontakt mi je uskraćen, kakvi su to ljudi?"

Tanja Savić poslednjom objavom na Instagramu rastužila mnoge! "Svaki kontakt mi je uskraćen, kakvi su to ljudi?"

Mondo 16.08.2020
Pevačica je za četiri meseca sinove čula samo nekoliko puta, po nekoliko minuta! Pevačica je za četiri meseca sinove čula samo nekoliko puta, po nekoliko minuta! Tanja Savić je tek pre nekoliko dana, kad je shvatila da joj je uskraćen svak kontakt… »
Živu bi me sahranio! Tanja Savić u pesmi otpevala svoju agoniju, a ove reči su svima promakle! Niko nije ni slutio! Foto

Živu bi me sahranio! Tanja Savić u pesmi otpevala svoju agoniju, a ove reči su svima promakle! Niko nije ni slutio! Foto

Kurir 16.08.2020
Pevačica Tanja Savić poslednjih meseci prolazi kroz pravu agoniju nakon što je njen muž odveo decu u Australiju. Ona je rešila da se bori za njih i da ih vrati, a otkrila je i da je kroz jednu pesmu opisala kroz šta prolazi. Pevačica je nedavno… »

Vesti dana »