Povezane vesti

"Hteo sam da te oženim, a razbila si sve": Javni raskid pevača i rijaliti učesnice! Zapretio joj tužbom, a ona: "Plači…

"Hteo sam da te oženim, a razbila si sve": Javni raskid pevača i rijaliti učesnice! Zapretio joj tužbom, a ona: "Plači…

Blic 16.08.2020
Pevač Dado Glišić i nekadašnja zadrugarka Zerina Hećo raskinuli su vezu, a raskid je prošao vrlo burno. Zerina je, naime, na Instagramu najpre objavila srceparajuću poruku koju je dobila od Dada. - Ti mene više ne voliš, a to si i dokazala sa… »
Instagram gori: Javni raskid pevača! On preti tužbom, a ona kaže: "Plači, moli, precrtan si!" (foto)

Instagram gori: Javni raskid pevača! On preti tužbom, a ona kaže: "Plači, moli, precrtan si!" (foto)

Mondo 16.08.2020
Zerina Hećo i Dado Glišić počeli su da iznose "prljav veš" u javnost! On najavio tužbu, a ona knjigu! Zerina Hećo i Dado Glišić počeli su da iznose "prljav veš" u javnost! On najavio tužbu, a ona knjigu! Nekadašnja učesnica rijaliti programa… »
Zerina i poznati pevač raskinuli: On odmah angažovao advokata! (foto)

Zerina i poznati pevač raskinuli: On odmah angažovao advokata! (foto)

Alo 16.08.2020
I ova veza joj nije uspela! Nekadašnja učesnica rijaliti programa "Zadruga" i pevač Dado Glišić, iako su govorili da se između njih desila velika ljubav, ipak su raskinuli svoju vezu. Nakon što su se emocije ugasile, usledila su prepucavanja na… »

Vesti dana »