Povezane vesti

Poruka koja je ustalasala društvene mreže: Mi u hermetičkoj opremi na 30c, a vi se zabavljate po diskotekama

Poruka koja je ustalasala društvene mreže: Mi u hermetičkoj opremi na 30c, a vi se zabavljate po diskotekama

Večernje novosti 16.08.2020
“DOĐITE da meni kažete da je sve u redu, da nema kovida i da možemo slobodno na ples u diskoteku, mi smo u hermetičkim odelima, na 30 stepeni, mi radimo dok se vi zabavljate, i to sve za ekstra 100 evra bruto mesečno”, ovako na svojoj fejsbuk… »
"Dođite da mi kažete da nema kovida": Medicinski tehničar Marko žestoko prozvao one koji ne poštuju pravila: Tu su budale…

"Dođite da mi kažete da nema kovida": Medicinski tehničar Marko žestoko prozvao one koji ne poštuju pravila: Tu su budale…

Blic 16.08.2020
"Dođite da meni kažete da je sve u redu, da nema kovida i da možemo slobodno na ples u diskoteku. U međuvremenu, mi smo ovde u hermetičkim odelima, na 30 stepeni", ovako na svojoj Fejsbuk stranici piše medicinski tehničar Marko Belafjore, iz rimske… »
“Dok smo mi u skafanderima na 30 stepeni, vi partijate”

“Dok smo mi u skafanderima na 30 stepeni, vi partijate”

Nova 16.08.2020
"Dođite da meni kažete da je sve u redu, da nema kovida i da možemo slobodno na ples u diskoteku. Mi smo u hermetičkim odelima, na 30 stepeni. Mi radimo dok se vi zabavljate, i to sve za ekstra 100 evra bruto mesečno". Ovako je na svojoj Fejsbuk… »
Reči medicinskog tehničara "zapalile" zemlju: Dođite meni da kažete da virus ne postoji!

Reči medicinskog tehničara "zapalile" zemlju: Dođite meni da kažete da virus ne postoji!

Mondo 16.08.2020
Mnogi i dalje tvrde da korona virus ne postoji i da je to svetska zavera, a evo šta im je poručio jedan medicinski radnik... Mnogi i dalje tvrde da korona virus ne postoji i da je to svetska zavera, a evo šta im je poručio jedan medicinski radnik… »

Vesti dana »