Povezane vesti

Luka Jović zaprosio trudnu Sofiju: Manekenka rekla Da, a porukom je sve dovela do suza od sreće! (Foto)

Luka Jović zaprosio trudnu Sofiju: Manekenka rekla Da, a porukom je sve dovela do suza od sreće! (Foto)

Kurir 16.08.2020
Luka Jović zaprosio je Sofiju Milošević, koja sa njim čeka prvo dete. Par se nalazi u Italiji, odakle su objavili romantičnu fotografiju, a Sofija je oduševljena što je svom partneru rekla "da". "Da! Hvala ti što si ti ti, zato što se mnogo više… »
Luka zaprosio Sofiju na jahti: Hvala što me voliš

Luka zaprosio Sofiju na jahti: Hvala što me voliš

Nova 16.08.2020
"Da. Hvala ti što si bio ti, hvala ti, jer se mnogo više smejem. Hvala ti što me voliš", napisala je mankekenka", pohvalila se Miloševićeva. Luka Jović zaprosio je svoju trudnu devojku Sofiju Milošević. Kako prenose strani mediji, fudbaler, koji… »
Luka Jović verio sofiju Milošević: Slike veridbe i skupocenog prstena raspametile: "Hvala ti što me zasmejavaš, volim te…

Luka Jović verio sofiju Milošević: Slike veridbe i skupocenog prstena raspametile: "Hvala ti što me zasmejavaš, volim te…

Blic 16.08.2020
Manekenka Sofija Milošević otkrila je da ju je izabranik Luka Jović kojem će uskoro podariti prinovu verio! - DA! Hvala ti što si takav, hvala ti što se smejem puno kada sam pored tebe, hvala ti što me voliš, volim te beskrajno - poručila je… »

Vesti dana »