Povezane vesti

Pušten portal Moja prva plata: Mladi čovek čekao na birou 23 meseca, prvi posao više nije problem

Pušten portal Moja prva plata: Mladi čovek čekao na birou 23 meseca, prvi posao više nije problem

Telegraf 17.08.2020
Premijerka Srbije pozvala je mlade ljude da već danas posete portal Moja prva plata i provere koji se oglasi nude. "Mladi ljudi konačno imati priliku i šansu za posao", rekao je predsednik PKS. Sada je važno da se što više kompanija prijavi za… »
Brnabić: Projekat Moja prva plata šansa za 10.000 mladih da lakše nadju trajno zaposlenje

Brnabić: Projekat Moja prva plata šansa za 10.000 mladih da lakše nadju trajno zaposlenje

Beta video 17.08.2020
SENTA - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Senti da Vlada kroz program pomoći ``Moja prva plata`` ulaže dve milijarde dinara, kako bi 10.000 mladih steklo prvo radno iskustvo i lakše našlo trajno zaposlenje. Beta/MOD… »
Brnabić: država dotira 20.000 i 24.000 za one sa srednjom školom i završenim fakultetom

Brnabić: država dotira 20.000 i 24.000 za one sa srednjom školom i završenim fakultetom

Beta video 17.08.2020
SENTA - Premijerka Srbije Ana Brnabić je kazala kao očekuje da će i posle devet meseci trajanja programa, tokom kojih država dotira zarade sa 20.000 dinara za one sa srednjom školom i 24.000 dinara za one sa završenim fakultetom, ostati da rade u… »
Brnabić: od danas do 25. septembra zainteresovani poslodavci mogu da se prijave elektronski

Brnabić: od danas do 25. septembra zainteresovani poslodavci mogu da se prijave elektronski

Beta video 17.08.2020
SENTA - Kako je precizirala premijerka Srbije Ana Brnabić, od danas do 25. septembra zainteresovani poslodavci mogu da se za program prijave elektronski, dok će mladi ljudi moći da se takodje elektronski prijave od 1. do 15. oktobra. Brnabić je kazala… »
Brnabić: Ulažemo dve milijarde dinara u 10.000 mladih

Brnabić: Ulažemo dve milijarde dinara u 10.000 mladih

RTK 17.08.2020
Vlada Srbije kroz program „Moja prva plata“ ulaže dve milijarde dinara u 10.000 mladih da steknu prvo radno iskustvo, izjavila je premijerka Ana Brnabić i najavila da će, ukoliko taj program bude uspešan, to biti samo početak, kada je reč o… »
Počelo prijavljivanje poslodavaca za program „Moja prva plata“

Počelo prijavljivanje poslodavaca za program „Moja prva plata“

Kurir 17.08.2020
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić i predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović prisustvovali su danas u Senti, u kompaniji „Biospringer“, predstavljanju programa „Moja prva plata“, koji ima cilj da podstakne zapošljavanje mladih… »
Počinje projekat “Moja prva plata”

Počinje projekat “Moja prva plata”

Sandžak haber 17.08.2020
U okviru paketa mera države za pomoć privredi tokom pandemije počinje projekat “Moja prva plata”, vredan oko dve milijarde dinara, a Nacionalna služba za zapošljavanje danas raspisuje poziv poslodavcima zainteresovanim da onima koji su tek… »
Država plaća 10.000 pripravnika

Država plaća 10.000 pripravnika

Zoom UE 17.08.2020
SRBIJA-Poslodavci koji žele da zaposle pripravnike za čije će zarade Vlada Srbije izdvojiti više od dve milijarde dinara moći će od danas da se prijave. Projekat „Moja prva plata“ podrazumeva stručno osposobljavanje 10.000 mladih do 30 godina u… »
Ovako izgleda portal za prijavu "Moja prva plata": Kako da popunite i ko može da dobije posao

Ovako izgleda portal za prijavu "Moja prva plata": Kako da popunite i ko može da dobije posao

Telegraf 17.08.2020
Više od dve milijarde za program. Program države "Moja prva plata", namenjen onima koji su završili srednju školu ili fakultet, nemaju radnog iskustva, a u potrazi su za svojim prvim poslom, počinje danas. Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ)… »

Vesti dana »