Povezane vesti

Lukašenko: Spreman sam za podelu vlasti, novih izbora neće biti dok me ne ubijete

Lukašenko: Spreman sam za podelu vlasti, novih izbora neće biti dok me ne ubijete

RTS 17.08.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da se već radi na promeni ustava koja bi omogućila preraspodelu vlasti i ponovo odbacio mogućnost ponavljanja izbora. Aleksandar Lukašenko je rekao da je spreman za podelu vlasti i promenu ustava… »
Lukašenko: Novih izbora neće biti dok me ne ubijete

Lukašenko: Novih izbora neće biti dok me ne ubijete

Nova 17.08.2020
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko kaže da neće biti novih predsedničkih izbora u toj zemlji i da oni ne dolaze u obzir. “Nećete doživeti da vidite dan kad radim bilo šta pod pritiskom. Neće biti ponovnih izbora, jer u tom slučaju, neće… »
Predsednik belorusije ne namera da popusti! Lukašenko poručio: Novih izbora će biti samo ako me ubijete!

Predsednik belorusije ne namera da popusti! Lukašenko poručio: Novih izbora će biti samo ako me ubijete!

Kurir 17.08.2020
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da novih predsedničkih izbora neće biti, sem ako on ne bude ubijen. "Pričate o nefer izborima i tražite fer izbore. E pa ja imam pitanje za vas. Imali smo izbore i ukoliko me ne ubijete neće… »
Lukašenko: Novih izbora će biti samo ako me ubijete

Lukašenko: Novih izbora će biti samo ako me ubijete

Al Jazeera 17.08.2020
Na jednom od najvećih opozicionih protesta u historiji Bjelorusije više desetina hiljada ljudi zahtijevalo je odlazak Lukašenka koji je na vlasti 26 godina. Predsjednik Bjelorusije Aleksandar Lukašenko rekao je da novih predsjedničkih izbora neće… »
Lukašenko: Nema novih izbora dok me ne ubijete

Lukašenko: Nema novih izbora dok me ne ubijete

Glas Amerike 17.08.2020
MINSK — Lider Belorusije Aleksandar Lukašnko rekao je da neće biti novih predsedničkih izbora "dok ga ne ubiju", prenose beloruski mediji. "Već smo održali izbore. Nema novih izbora dok me ne ubijete", rekao je Lukašenko radnicima u fabrici… »

Vesti dana »