Povezane vesti

Prelazni rok u Vojvodini, šta sledi?

Prelazni rok u Vojvodini, šta sledi?

Sportske.net 17.08.2020
Novosađani su veliki deo posla već obavili, ali pijaca još traje. Posle osvojenog Kupa Srbije, Vojvodina je ostala bez golmana Emila Rockova, ali je svoje redove pojačala, pre svih povratnicima Vladimirom Kovačevićem i Novicom Maksimovićem. Da li… »
I dok se Zvezda i Partizan spremaju za prvo kolo, Lalatović: ''Veliki klubovi kreću od trećeg kola''

I dok se Zvezda i Partizan spremaju za prvo kolo, Lalatović: ''Veliki klubovi kreću od trećeg kola''

Sportske.net 17.08.2020
Trener Vojvodine ima sve više razloga za zadovoljstvo. Sve je počelo osvajanjem trofeja Kupa Srbije u Nišu protiv Partizana, što je Novosađanima ujedno donelo i direktan plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, a naknadnim spletom okolnosti… »
"Ako može lion da izbaci mančester siti, može i voša: Totenhem!" Lalatović opet briljira: Kad moji momci igraju na onakvom…

"Ako može lion da izbaci mančester siti, može i voša: Totenhem!" Lalatović opet briljira: Kad moji momci igraju na onakvom…

Sportal blic 17.08.2020
Nekadašnji fudbaler, a danas jedan od najuspešnijih trenera u zemlji, Nenad Lalatović, nije imao lak život. Poznat po prekom temperamentu, nepopularnom ponašanju i urnebesnim izjavama, on je i ovoga puta privukao pažnju. Posle uvodna dva remija u… »
Lalatovićeve hit izjave: Ako je Lion izbacio Mančester Siti, može i Vojvodina Totenhem! Mi ne dajemo golove iz penala, nego…

Lalatovićeve hit izjave: Ako je Lion izbacio Mančester Siti, može i Vojvodina Totenhem! Mi ne dajemo golove iz penala, nego…

Mozzart sport 17.08.2020
„Neki klubovi nam traže od 300.000 do 400.000 evra, ali sam se trudio sa sačuvam budžet kluba“, kaže trener Novosađana. Blista Vojvodina, blista i Nenad Lalatović. Posle početna dva remija (TSC i Čukarički), osvajač Kupa Srbije je počeo da… »
"Ako može Lion da izbaci Siti, može i Vojvodina do grupne faze Lige Evrope": Ovo je računica Nenada Lalatovića!

"Ako može Lion da izbaci Siti, može i Vojvodina do grupne faze Lige Evrope": Ovo je računica Nenada Lalatovića!

Mondo 17.08.2020
"Kada čovek nešto sanja i mašta, to može da mu se i ostvari, a ja verujem da se čuda dešavaju", poručio je trener Vojvodine. "Kada čovek nešto sanja i mašta, to može da mu se i ostvari, a ja verujem da se čuda dešavaju", poručio je trener… »

Vesti dana »