Povezane vesti
Kupio 1.000 ulaznica za meč bez publike: Mostarac pokazao ljubav prema klubu sa 1.500 kilometara!
Mondo 17.08.2020
"Rođeni" su znali kako da bodre svoje igrače iako nisu mogli da budu na tribinama. "Rođeni" su znali kako da bodre svoje igrače iako nisu mogli da budu na tribinama. Vrlo zanimljiva vest stiže nam iz Bosne i Hercegovine. Fudbalski klub Velež prodao je… »
Velež za utakmicu bez publike prodao više od 4.000 karata, "Rođeni" uzvratili pobedom
Radio 021 17.08.2020
Fudbaleri Veleža iz Mostara savladali su u nedelju na svom stadionu Krupu sa 2:0, ali će utakmica biti upamćena i po jednoj akciji koju je organizovao klub zajedno sa navijačima. "Rođeni" su na inicijativu navijača pustili u prodaju ulaznice za… »
Vesti dana »
Izlivanje Južne Morave izazvalo evakuaciju i prekide u saobraćaju u Vranju
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 18 povezanih
Ekonomija i tehnologija na prvom mestu: Srbija otvara vrata investicijama Velike Britanije, a Britanci neće doći praznih ruku
Kurir pre 10 minutajoš 34 povezane
(Video) Napadnut poljski ambasador u Rusiji! Grupa ljudi ga opkolila, probali i da ga udare: Obezbeđenje ga jedva uvelo u zgradu
Blic pre 10 minutajoš 31 povezana
Ko su srpski biznismeni koji preuzimaju Imlek: Jedan igrao za Partizan i napravio Marbo, drugi vodio Bambi i Nectar
Mondo pre 35 minutajoš 26 povezanih
Šoškić o NIS-u: Kao društvo nismo sposobni da kvalitetno gazdujemo državnom imovinom
Danas pre 2 satajoš 23 povezane


