Povezane vesti

Tanja Savić: Želela sam da sinovima napravim dom

Tanja Savić: Želela sam da sinovima napravim dom

Nova 17.08.2020
Pevačica Tanja Savić više ne krije da prolazi kroz tešku borbu kako bi vratila svoje sinove Dušana i Maksima, koje je njen suprrug Dušan Jovančević u aprilu odveo u Australiju. Tanja veoma teško podnosi razdvojenost od dece, s obzirom da joj je i… »
Bolna ispovest tanje Savić: "Sinovi su prestali da pitaju kad ću da dođem..." Otkrila nove detalje

Bolna ispovest tanje Savić: "Sinovi su prestali da pitaju kad ću da dođem..." Otkrila nove detalje

Blic 17.08.2020
Već mesecima unazad Tanja Savić prolazi kroz pakao zbog razdvojenosti od svojih sinova koje je njen suprug odveo u Australiju. "Prestali su da me pitaju 'Mama kada ćeš da dođeš' i jednog momenta je to prestalo, ja im stalno govorim kako ih ja čekam… »
Dođite, mama vas čeka! Tanja Savić slomljena, novom izjavom rasplakala mnoge! Sinovi je više ne pitaju kada će doći

Dođite, mama vas čeka! Tanja Savić slomljena, novom izjavom rasplakala mnoge! Sinovi je više ne pitaju kada će doći

Mondo 17.08.2020
Očajna. Očajna. Tanja Savić je tek pre nekoliko dana, kad je shvatila da joj je uskraćen svaki kontakt sa decom, sinovima Đorđem i Maksimom, priznala kroz kakvu agoniju prolazi. Pevačica je čvrsto odlučila da će se boriti za svoje sinove, pošto… »
Želela sam da im napravim dom! Tanja Savić slomljena, sinovi je više ne pitaju kada će doći: Šokirala novom izjavom!

Želela sam da im napravim dom! Tanja Savić slomljena, sinovi je više ne pitaju kada će doći: Šokirala novom izjavom!

Kurir 17.08.2020
Priča Tanje Savić nedeljama unazad izaziva veliku pažnju, a njena borba o kojoj nije odmah želela da govori za medije pretvorila se u pravu agoniju. Mesecima je pevačica razdvojena od svojih sinova, a od muža proživljava pravu torturu kada je… »
Posle tanje Savić još jedna pevačica otkrila kroz kakav pakao je prošla: "Šest godina sam se borila kao lavica, jedva sam…

Posle tanje Savić još jedna pevačica otkrila kroz kakav pakao je prošla: "Šest godina sam se borila kao lavica, jedva sam…

Blic 17.08.2020
Pevačica Tanja Savić već nekoliko meseci unazad prolazi kroz agoniju nakon što joj je suprug bez pristanka odveo sinove u Australiju. Pevačica je o svemu obavestila nadležne institucije u Srbiji, ali i u Australiji, a podršku dobija sa svih strana… »
"Pomozite mi, priča se da sam ja ostavila decu" Tanja Savić očajna se obratila i njima u Australiji, demantovala sve

"Pomozite mi, priča se da sam ja ostavila decu" Tanja Savić očajna se obratila i njima u Australiji, demantovala sve

Blic 16.08.2020
Pevačica Tanja Savić koja poslednjih meseci prolazi kroz agoniju nakon što joj je suprug bez pristanka odveo sinove u Australiju. Tanja je zamolila sve za pomoć kako bi opet bila sa svojom decom, a sada se obratila i svim poznanicima u Australiji, gde… »

Vesti dana »