Povezane vesti

Srpskog trenera udario grom: Video sam svetlost i osetio bol

Srpskog trenera udario grom: Video sam svetlost i osetio bol

Nova 17.08.2020
Trenera u omladinskom pogonu Šturma iz Graca, Stojadina Rajkovića (57), za vreme treninga pogodio je grom, zbog čega je morao u bolnicu. Bivši profesionalni fudbaler, sada trener selekcije do 15 godina, trenirao je sa svojim igračima kada je krenula… »
Srpskog trenera udario grom! ''Video sam svetlost, a onda...''

Srpskog trenera udario grom! ''Video sam svetlost, a onda...''

Sportske.net 17.08.2020
Uznemirujuća vest stigla je danas iz Austrije, srećom bez tragičnih posledica. Srpski fudbalski trener Stojadin Rajković, koji radi sa mlađim kategorijama austrijskog Šturma preživeo je udar groma! Sve se dogodilo u petak, kada je U15 ekipa… »
Šokantne vesti iz Graca: Srpskog trenera pogodio grom! ‘Video sam svetlost pa osetio bol’…

Šokantne vesti iz Graca: Srpskog trenera pogodio grom! ‘Video sam svetlost pa osetio bol’…

Hot sport 17.08.2020
Trener u omladinskom pogonu austrijskog prvoligaša Šturma iz Graca, Stojadina Rajkovića, za vreme treninga pogodio je grom, zbog čega je morao u bolnicu. Bivši profesionalac trenutno radi kao trener selekcije Šturma do 15 godina. Kako se navodi, on… »
Horor: - bivšeg srpskog fudbalera pogodio grom Rajković stao pod drvo na treningu poznatog evropskog tima i spasio svoje…

Horor: - bivšeg srpskog fudbalera pogodio grom Rajković stao pod drvo na treningu poznatog evropskog tima i spasio svoje…

Sportal blic 17.08.2020
Srpski fudbalski trener Stojadin Rajković završio je u bolnici pošto ga je na treningu čuvenog austrijskog Šturma pogodio grom. Srbin je trener mlađih kategorija tima iz Graca, odnosno selekcije do 15 godina koja je trenirala kada je počelo veliko… »
Bivši srpski fudbaler preživeo udar groma: Stao pod drvo i spasao igrače!

Bivši srpski fudbaler preživeo udar groma: Stao pod drvo i spasao igrače!

Mondo 17.08.2020
Na sreću, sada je dobro. Na sreću, sada je dobro. Nekadašnji srpski fudbaler, a sada fudbalski trener, Stojadin Rajković, preživeo je udar groma na treningu ekipe koju predvodi. Nekadšanji fudbaler Dinama iz Pančeva je veći deo igračke i celu… »

Vesti dana »